Osiemdziesiąty drugi koncert w Las Vegas "Britney: Piece Of Me"!
Wpisany przez Belle   

W sobotni wieczór, z wybiciem godziny 21:00 odbył się kolejny, osiemdziesiąty drugi już występ Britney Spears w ramach jej rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me w Las Vegas. Było to ostatnie show siódmej serii koncertów i co ciekawe, na widowni w Axis w Planet Hollywood zdecydowały się zasiąść m.in. dziedziczka hotelarskiej fortuny, Paris Hilton i zawodniczka wyścigów samochodowych, Danica Patrick, która zabrała ze sobą całą grupę koleżanek.

Britney podziękowała Danice za przybycie zamieszczając wpis na swoim koncie Twitter. "Mam nadzieję, że bawiłyście się wspaniale, moje Panie. Dziękuję za przybycie" - napisała. "Sobotni wieczór to ostatnie show w 'Piece Of Me' tej serii i ostatnie przed krótką przerwą. Chcę zatem zobaczyć, jak szalejecie dzisiaj wszyscy na moim występie!" - dodała w kolejnej wiadomości. Poniżej prezentujemy zdjęcia z show oraz zza kulis ze spotkania Meet&Greet z fanami (w tym z grupą Danici). Aby zobaczyć poszczególne albumy, kliknij w obrazki. TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ można zobaczyć video.

Work Bitch

Womanizer

3

Baby One More Time

Toxic

Stronger

Komentarze (5)add comment

fanka xtiny i britney :

0
tak czy siak bardzo bym chciala pojechac na ten koncert. Jednak to zbyt droga imprezasmilies/cheesy.gif
12:24 - 8.03.2015

xxkolxx :

0
Moze teraz w przerwie nagra teledysk do 1szego singla z Iggy bo jak sama poniformowala w mini wywiadzie z Pauly D ze ma sie w tym tygodniu z nia spotkac, hymm cos napewno bedzie robic nie tylko lezec przed tv smilies/smiley.gif oby tak bylo
17:41 - 8.03.2015

Przemo :

0
Ile kosztuje bilet? może zorganizujemy wyjazd z Polski o LV smilies/cheesy.gif ?
19:45 - 8.03.2015

lenaa :

0
@xxkolxx, ten wywiad był 26.02, więc ten "następny tydzień" minął wczoraj smilies/wink.gif
00:25 - 9.03.2015

rob :

0
a czy to, że się z nią spotkało musi być udokumentowane? wątpię. Miała się spotkać, a nie od razu nagrać teledysk smilies/wink.gif Mogły to być wstępne ustalenia co do videoclipu, a ten kręci się około trzech dni i składa się tydzień lub dwa.
16:32 - 9.03.2015

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy