Osiemdziesiąty pierwszy koncert w Las Vegas "Britney: Piece Of Me"!
Wpisany przez Belle   

W piątkowy wieczór, równo z wybiciem godziny 21:00 czasu lokalnego, w przybytku Axis należącym do kompleksu Planet Hollywood odbył się kolejny koncert Britney  Spears w ramach jej rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me w Las Vegas. Piosenkarka zaprezentowała standardowy zestaw dwudziestu hitów, składających się na 90-minutowy spektakl, a do zmian można zaliczyć modyfikację stroju otwierającego show.

Tym razem gwiazda nie zostawiła żadnego wpisu na swoim koncie Twitter dotyczącego koncertu. Poniżej prezentujemy zdjęcia z show oraz zza kulis ze spotkania Meet&Greet z fanami. Aby zobaczyć poszczególne albumy w naszej galerii BritneyPix.net, kliknij w obrazki. TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ można zobaczyć video.

***

Mix

Slave 4 U

Circus

Toxic

Komentarze (4)add comment

ggrann :

0
zmienili strój do wb, tzn jest bardzo podobny tylko że ma zakryte piersi i plecy
10:00 - 7.03.2015

Dusiaa :D :

0
Britney tutaj wypadłą swietnie pod wzgledem wyglądu i energi ;*+ smilies/grin.gif
12:07 - 7.03.2015

YourTheWorstNightmare :

YourTheWorstNightmare
Czy tylko ja mam wrażenie, że od jakiegoś czasu Brit wkłada więcej energii w show i ogólnie wydaje się bawić tam i być szczęśliwa? Wpływ Charlie'go? smilies/cheesy.gif Nie chodzi mi o sam poziom tańca, bo ten jest cały czas na takim poziomie, ale o samo jej zachowanie. Znowu robi różne te minki swoje oraz jakby troszkę bardziej się przykłada do tego wszystkiego. No i poza tym, że przytyła troszkę (za dużo tortów?) to ładnie wygląda. Circusney is back?
12:59 - 7.03.2015

mateusz_jerry21 :

0
Aww Gigi Gorgeous z Britney !!!!! ale fajnie smilies/cheesy.gif Gigi to gwiazda youtube - był kiedyś chłopcem smilies/cool.gif
13:38 - 7.03.2015

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy