Konkurs
Konkurs: napisz recenzję i wygraj album "Glory" w wersji deluxe!
Wpisany przez Team BritneySpears.pl   

We współpracy z wytwórnią Sony Music Poland ogłaszamy kolejny konkurs, w którym do wygrania przygotowaliśmy dla Was dwa egzemplarze najnowszego albumu Britney Spers - Glory - w wersji deluxe! Aby wziąc udział w konkursie, należy napisać recenzję albumu "Glory" i wysłać ją na nasz adres mailowy - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Każda praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem autora. Na zgłoszenia czekamy przez cały tydzień, do 4 października włącznie. Najlepsze recenzje zostaną opublikowane na naszej stronie! Powodzenia! :)

 
Konkurs: wygraj album "Glory" w wersji deluxe!
Wpisany przez Team BritneySpears.pl    sobota, 03 września 2016 15:04   

Wraz z wytwórnią Sony Music Poland, z którą od lat mamy zaszczyt współpracować, ogłaszamy pierwszy (i na pewno nie ostatni!) konkurs, w którym do wygrania przygotwaliśmy dwa egzemplarze Glory - najnowszej płyty Britney Spears - w wersji deluxe! Konkurs odbywa się na fanpage'u Britney Spears Polska, a po kliknięciu w poniższy obrazek dowiedzie się, co należy zrobić, by zdobyć album. Zapraszamy do zabawy! 

 
Konkurs: Wygraj podwójną wejściówkę na "Pretty Girls Party"!
Wpisany przez Curious   

Pretty Girls Party w katowickim klubie Judasz już 8 maja! Z tej okazji mamy dla Was 5 podwójnych wejściówek na tę wyjątkową imprezę wraz z powitalnym drinkiem. Zadanie konkursowe polega na przysłaniu nam odpowiedzi na pytanie: Kto poza Iggy Azaleą podjął się reżyserii klipu do "Pretty Girls"? Każdy uczestnik musi mieć ukończone 16 lat - taki jest warunek wstępu na imprezę. Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres e-mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Kto pierwszy ten lepszy - zwycięży pięć najszybszych, poprawnych odpowiedzi. Prosimy jednocześnie o nie umieszczanie odpowiedzi na pytanie konkursowe w komentarzach. Zapraszamy do udziału! Powodzenia!

Aktualizacja: Konkurs zakończony! Poprawna odpowiedź brzmi CAMERON DUDDY.
Gratulujemy laureatom: Chorym Melodiom, Marcinowi, Sandrze, Patrykowi oraz Przemkowi!