Britney ćwiczy, wspomina i dzieli się przemyśleniami
Wpisany przez Hinami   

W ostatnich tygodniach na Instagramie Britney Spears pojawia się bardzo dużo nowych postów, a wiele z nich posiada długie i rozbudowane opisy. To rozwiewa wszystkie wątpliwości fanów na temat wpływu Britney na treść umieszczaną na jej mediach społecznościowych (czytaj więcej: Czy Britney sama publikuje na Instagramie?). Britney podzieła się z nami nagraniem i zdjeciami z siłowni (tym razem nie prywatnej, lecz publicznej!).

"Tak bardzo się podekscytowałam, kiedy podniosłam tę sztangę. Zrobiłam to już kiedyś, ale nigdy przy tylu osobach dookoła!!! Byłam w [siłowni] Equinox i trzęsły mi się nogi ... aż podszedł pewien facet i powiedział "go for it", więc zrobiłam to!!! Tylko pomyślcie ... ten jeden koleś odmienił mój cały dzień, ponieważ uwierzył we mnie przez dosłownie dwie sekundy!!!!! Jeżeli gdzieś tam jesteś w wielkim świecie, dziękuję Ci za te słowa!" - napisała niezwykle podekscytowana Britney. Wyobrażacie sobie być "tym facetem"?

Wcześniej Brit wrzuciła zdjęcie, na którym robi szpagat - "Więc znalazłam to urocze, proste studio jogi na Maui... Próbowałam zacząć od jogi, ale tańczyłam pierwsze 20 minut..... skończyłam na rozciąganiem, szpagatach i jodze! Przez większą część roku uprawiałam dużo jogi heat i przećwiczyłam się. Wolę teraz cardio i taniec!!! Moja podróż na Maui była niesamowita, ale straciłam 7 godzin materiału, ponieważ mój telefon nie zrobił kopii zapasowej. Byłam bardzo zdenerwowana ... Miałam 3 filmy z zewnątrz oraz 7 zdjęć i nagrań z hotelu... ale w każdym razie ...szłam do przodu!!! Aha, a w nocy studio miało migoczące światełka dla dzieci.. Wolałam noce ... to było magiczne"

Gwiazda dodawała też filmik jak ćwiczy gimnastykę:Â"Dziś minął dokładnie rok odkąd się gimnastykowałam... lol. Taki piękny dzień na zabawę na świeżym powietrzu i wyciskać z siebie pot z pomocą takiego partnera!!! Jak widać, moje plecy są zbyt sztywne podczas przewrotów! A on próbuje mnie rozluźnić i jest świetny!!! Taki fajny dzień!!!!"

W ramach #ThrowbackThursday Britney dodała kilka zdjęć ze swoim chłopakiem samem z ich wyjazdu na Florydę w czerwcu tego roku. Pozostając w klimacie wakacji piosenkarka udostępniła też zdjecie ze swojej niedawnej podróży na hawajską wyspę Maui. Gwiazda dodała: "Nic nie leczy bardziej niż ocean. Zawsze czuję się taka żywa, kiedy widzę ocean. Na Maui jest dosłownie turkusowy... to niewiarygodne!!! To zdjęcie nie oddaje w pełni tego, co tam widziałam. W świecie, w którym wszyscy jesteśmy poddawani telefonom komórkowym i urządzeniom... jesteśmy zawieszeni na ekranach zamiast słuchać Matki Natury. Matka Natura jest wszystkim. Znajduję ją za każdym razem, gdy jadę do tego magicznego miejsca... tutaj wiem, że jest coś więcej." Za to w naszej galerii BritneyPix.net obejrzycie zdjęcia Britney z Maui wykonane przez paparazzi.

alt

Komentarze (0)add comment

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy