Britney na Instagramie - galeria sztuki, nowa sukienka i... Marilyn Monroe
Wpisany przez Hinami   

Na Instagramie Britney Spears nie brakuje nowych zdjęć - piosenkarka dodała fotografiae i filmik z wakacji ze swoim partnerem Samem Asghraim. W tle gra wakacyjny hit "La Isla Bonita" Madonny. Nasza idolka opublikowała również zdjecię i nagrania z wizyty w galerii sztuki - "Ta galeria sztuki ... co za fajne miejsce !!!!! Zdjęcia są fajne, bo robił je mój chłopak!!!!!!!" Wcześniej Brit dała zdjęcię ze swojej drogi na spotkanie. Brit pochwaliła się również nową żółtą sukienką, którą za około 100$ kupiła w Bloomingdales. Brit, jak to ona, dodała też parę cytatów i ładnych obrazków oraz zdjeć jedzenia. Napisała, że spróbowała virgin margarity, ale drink był dla niej za słodki... Britney udostępniła również pracę artysty Borzu Ravan przedstawiającą ją i Marilyn Monroe. Napisała "Siostry - takie słodkie niewinne serca". Wiecie, że te dwie ikony popkultury są ze sobą spokrewnione od strony matki Britney? Niektórzy fani sugerują też, że Brit jest kolejnym wcieleniem Marilyn... Wszystkie zdjęcia udostępnione przez gwiazdę znajdziecie w naszej galerii BritneyPix.net po kliknięciu w poniższy obrazek.

alt

Komentarze (3)add comment

IndependentLoveSong :

0
Britney i Marlyn widać że są do siebie podobne, szczególnie młoda Brit, niestety obie też smutno skonczyły...
16:34 - 3.08.2019

Muffinka :

Muffinka
Noo spokrewnione, 10ta woda po kisielu. Ona mi się przypomina Monroe aczkolwiek ich historie tak - samotne, bardzo samotne kobiety potrzebujące miłości. Mam nadzieje,ze Britney ją znalazła w objęciach Sama - długo się trzyma ten związek i liczę, że już tak będzie i życze, zeby sie wziela w garść i znieśli kuratele, żeby zobaczyć jak sobie radzi smilies/smiley.gif Can't wait! W ogole ładnie razem wyglądają tutaj. Niech o siebie dziewucha dba!
18:35 - 3.08.2019

Maart :

0
Co się z nią stało? Dlaczego mając prawie 40 lat na karku zachowuje się jak słodka idiotka? Jak zdaje relacje ze swojego życia (co ogranicza się tylko do siłowni i eksponowania ciała) zachowuje się jakby rozmawiała z dzieckiem, i jeszcze ten słodki głosik.
Na każdym kroku robi minki, dzióbki, pozy żeby tylko prezentować się w jej mniemaniu sexy.
Naprawdę jej odwaliło i nic dziwnego, że wciąż jest po opieką innych ludzi - jednak nie powiedziałbym, że te lata na ich uwięzi pomogły jej wyjść z problemów psychicznych. Jest lepiej - ale wciąż jest bardzo źle.
08:25 - 10.08.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy