Britney Spears na premierze filmu "Pewnego razu... w Hollywood"
Wpisany przez Hinami   

Britney Spears i jej partner Sam Asghari pojawili się na premierze filmu Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood" w Los Angeles! "Nasza pierwsza premiera" - napisała pod zdjęciami opublikowanymi na mediach społecznościowych tuż przed wyjściem. Tym razem Britney postawiła na czerwoną dopasowaną sukienkę, a na dodatek pięknie uśmiechała się do fotografów. Próbowano jej zadać kilka pytań, jednak nie odpowiedziała na żadne z nich. Był to pierwszy czerwony dywan Brit od ponad roku! Ostatnim razem artystka uczestniczyła w gali GLAAD w kwietniu 2018 roku, gdzie została wyróżniona za swoją działalność na rzecz społeczności LGBT [nasz news przeczytacie tutaj].

Jak podoba się Wam wygląd Brit podczas tego wieczoru? Myślicie, że to zapowiedź początku powrotu piosenkarki do show-biznesu? Zdjęcia opublikowane przez gwiazdę oraz te z czerwonego dywanu znajdziecie w naszej galerii po kliknięciu w poniższe obrazki.

altalt

Komentarze (2)add comment

kg :

0
wygląda całkiem ok. a to partner super ciacho smilies/smiley.gif
16:39 - 2.08.2019

Muffinka :

Muffinka
W końcu jakies piękne foty i wspólne wyjście - brawo! Sukienka ekstra, Britney wyląda pięknie smilies/smiley.gif Może ją wzmocnił hashtag freeBritney? Ciekawe...
18:36 - 3.08.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy