Czy Britney sama publikuje na Instagramie? - nowe zdjęcia i filmiki
Wpisany przez Hinami   

Po długiej nieobecności Britney Spears powróciła nie tylko do wychodzenia na miasto (zobacz zdjecia), ale również na swoje media społecznościowe. Brit rozpoczęła od udostępnienia sesji zdjęciowej autorstwa Frances Iacuzzi, a po rozprawie sądowej gwiazda znów regularnie zaczęła regularnie publikować swoje nagrania z treningów czy zdjęcia z Samem jak za starych dobrych czasów... ale czy na to na pewno Britney osobiście wszystko udostępnia? Fani zaczęli mieć takie wątpliwości, ponieważ na konto Brit trafiło nagranie jak gwiazda tańczy do piosenki Michaela Jacksona. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że Brit wygląda zupełnie tak samo jak na jednym z nagrań z trenignów... z marca zeszłego roku! I tu pojawia się teoria, że to team Britney udostępnił stworzone dużo wcześniej nagranie, by pokazać, że z gwiazdą jest lepiej. Brit może tak naprawdę nie mieć żadnego dostępu do mediów!

Britney (?) udostępniła od tego czasu jeszcze kilka wspólnych zdjeć ze swoim chłopakiem Samem Asgharim oraz nagranie z treningu, prawdopodobnie nowe, na którym Brit ćwiczy w rytm "Chun Li" Nicki Minaj. Później na Instagram gwiazdy trafiło video, w którym Brit tłumaczy: "Do tych co myślą, że sama nie udostępniam swoim filmików - zrobiłam to video wczoraj, więc się mylicie... mam nadzieję, że się podoba". W tym samym poście Brit dołączyła nagranie ze swojego tradycyjnego już domowego pokazu mody. W porównaniu z innymi "pokazami" na tym Brit nawet przez moment się nie uśmiecha, co również wzbudza podejrzenia niektórych.

Na profil gwiazdy dodane zostało również zdjęcie w białej sukience oraz fotografia w basenie. Mamy również nowy filmik z treningu, tym razem Brit prezentuje, jak się rozciąga i stoi na rękach. Wszystkie nowe zdjęcia znajdziecie w naszej galerii po kliknięciu w poniższy obrazek.

alt

Komentarze (4)add comment

JloFanka :

0
Niech ja ktoś zagoni do roboty a nie do nagrywania infantylnych pokazów mody z supermarketu
10:35 - 30.05.2019

Muffinka :

Muffinka
tak tak... tak jak z filmikiem "all is well" a pozniej ide do sądu naskrażyć na ojca smilies/tongue.gif
Eh... niestety to video jest straszne. Moze lepiej zeby nie umieszczala takich rzeczy. Zdjęcia jeszcze ok, ale te jakies dziwne drgania nie pomogą jej w sprawie sądowej. Coś czuje,ze przegra jak nic.
12:56 - 30.05.2019

Meri :

0
Odsuncie od niej tego ojca, bo ja zabije. Faszetuje jakims gownem, by mogl o wszystkim za nia decydowac!!! Nie wierze, ze sama sie tak doprowadzila. Zostawcie juz ją!!!
15:31 - 30.05.2019

Łukasz :

Lukass1496
Britney cos się robi "agresywna" na tym Instagramie smilies/cheesy.gif Teraz robi problemy, że paparazzi niby edytowali jej zdjęcia z wczasów i dodali jej trochę kilogramów... Jakby nie miała ważniejszych problemów :x
18:32 - 11.06.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy