Britney Spears opuszcza hotel w Beverly Hills
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Britney Spears od tygodnia jest na językach całego świata po tym jak świat obiegła informacja o rzekomym przymusowym przetrzymywaniu gwiazdy w szpitalu psychiatrycznym. Pewną prawdą na ten moment jedynie jest fakt, że gwiazda nie była widziana nigdzie od 6 stycznia, nie licząc jedynie małego epizodu w salonie fryzjerskim w Los Angeles. Podczas gdy fani szykują się na protest w imię akcji #FreeBritney, piosenkarka pierwszy raz od długiego czasu pokazuje się publicznie. W Poniedziałek Wielkanocny Brit została przyłapana wychodząc z hotelu Montage Hotel w Beverly Hills w towarzystwie swojego chłopaka Sama Asghariego i ochroniarza. Według informacji przekazywanych przez amerykańskie media piosenkarka uzyskała jednodniową przepustkę ze szpitala psychiatrycznego, aby móc spędzić Święta Wielkanocne z Samem. Na fotografiach gwiazda nie wygląda na zadowoloną, a z jej oczu bije przygnębienie. Artystce zdjęcia robił tylko jeden paparazzi, dlatego mówi się, że całe wyjście było jedynie ustawką. Zdjęcia z 22 kwietnia 2019 roku obejrzycie w naszej galerii BritneyPix.net po kliknięciu w poniższy obrazek.

alt

Komentarze (2)add comment

laceandleather :

0
Masakra, że ona nie może być być sam na sam ze swoim facetem, tylko zawsze z przyzwoitką...Ciekawe, czy to kwetia kurateli i czy inne gwiazdy też wszędzie chodzą z obstawą, nawet na randkę..
21:01 - 27.04.2019

Muffinka :

Muffinka
Nie No odbierał ją ktoś, na pewno są sam na sam ze sobą. Zreszta to było ustawione jak bum cyk żeby było ze Brit żyje i ma się dobrze. Patrzcie jak ona wyglada. Strasznie!
00:29 - 28.04.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy