Britney Spears w restauracji i... pod drzewem
Wpisany przez Hinami   

Od kilku dni docierają do nas informacje o ogromnych pożarach w Kalifornii. Ogień dotarł już do Los Angeles i Malibu, gdzie pochłąnął kilka istnień, zranił wiele osób, ale także zniszczył domy i zwykłych ludzi i gwiazd. Wiele mieszkańców zostało już ewakuowanych z terenów zagrożonych, w tym również Britney Spears i jej rodzina. W ubiegły weekend gwiazda musiała opuśić swój dom w Thousand Oaks. Na szczęście jest już bezpieczna, o czym poinformowała nas na swoim Facebooku jej mama, Lynne Spears. Brit również za pomocą mediów społecznościowych poruszyła temat katastrofy i poprosiła swoich fanów o przekazanie drobnej sumy dla rodzin poszkodowanych przez pożar. Jeśli chcecie to zrobić, odwiedźcie stronę United Way of Greater Los Angeles.

Bezpieczna Britney wraz ze swoimi synami wybrała się w weekend na lunch do jednego ze swoich ulubionych miejsc, o czym poinformowała nas w poście na Instagramie. Piosenkarka nagrała tam dwa krótkie filmiki. Zrobiła również zdjęcie, które w pełnym rozmiarze obejrzycie po kliknięciu w poniższy obrazek. Brit i jej rodzina odwiedzili również ogromne drzewo, którego dokładnej lokalizacji niestety nie znamy. Gwiazda dodała: "Co roku powracam do niego. Jest piękne." Fotografie również znajdziecie w naszej galerii, wystarczy kliknąć tutaj.

alt

Komentarze (3)add comment

Muffinka :

Muffinka
Słyszałam o tym właśnie ze tez dom Britney ucierpiał. Tragedia z tymi pożarami smilies/sad.gif
06:27 - 14.11.2018

pimpineliusz :

0
u nas we wilkanowie jest palac do remontu moze sie przeprowadzi? smilies/cheesy.gif
17:32 - 15.11.2018

Rico :

0
Mam pytanie. Jak lecą napisy po OHT MIAMI widać urwyki innego koncertu, nagrane profesjonalnie. Różnica min. W fryzurze Britney. Ktoś wie który to koncert?
11:57 - 16.11.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy