Britney Spears zwiedza Londyn z synami
Wpisany przez Hinami   

Britney Spears przybyła do Europy, by już dziś, na paradzie w Brighton, rozpocząć europejską część trasy Piece Of Me: Exclusive Limited Tour. Korzystając z okazji nasza gwiazda postanowiła zwiedzić Londyn, z którym, jak wspomniała w ostatnim wywiadzie, łączy ją specjalna więź. Piosenkarka odwiedziła m.in. Pałac Buckingham, gdzie wraz ze swoimi synami zrobiła kilka pamiątkowych zdjęć. Fotografie znajdziecie w naszej galerii po kliknięciu w poniższy obrazek.

alt

Komentarze (6)add comment

fanka xtiny i britney :

0
a ludzie wokol nie ogarniaja ze to britney smilies/cheesy.gif
15:14 - 4.08.2018

Emma :

0
Stare pruchno już z tej Britney mimo całej sympati.Okropny stan włosów i jej twarz... nawet nie skomentuję.
16:14 - 4.08.2018

koballo :

koballo
Może tu ktoś zauważy smilies/cheesy.gif Jedzie ktoś w poniedziałek z rana Flixbusem z Katowic (9:50 odjazd)?
20:54 - 4.08.2018

Tom :

Tom
fanka xtiny i britney - szczerze to ja bym chyba tez nie ogarnął... przecież nikt nie patrzy wszystkim ludziom w twarz, a poza tym na żywo jednak wygląda się nieco inaczej niż na zdjęciach smilies/wink.gif a ona jak ona, ja to bym jej synów w życiu nie poznał, tak wyrośli :O No i ta stylizacja, typowa Bryta smilies/tongue.gif w UK raczej pogoda podobna do tej u nas, a ta w kozakach... smilies/cheesy.gif jakoś mi się skojarzyła ze stylówką z Gimme More, z tego oryginalnego teledysku, którego fragmenty wyciekły smilies/wink.gif
21:06 - 4.08.2018

Pysix :

0
Przecież ona nie umie się ubierać
Ale dla mnie jest dzieki temu prawdziwa
A nie zawsze idealna jak JLo
I za to ja kocham
21:30 - 5.08.2018

lacenadleather :

0
Prawdziwa, bo nie ma gustu? Nie trzeba od razu chodzić odpicowanym 24/7, można się ubrać ładnie i wygodnie zarazem i nadal być prawdziwym. Ona tu wygląda jak przydrożna....i chyba znowu przytyła..
09:10 - 6.08.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy