Dema, listy i prywatne rzeczy Britney Spears wystawione na aukcji!
Wpisany przez Hinami   

Na aukcji internetowej w serwisie Julien's Auctions pojawiło się wiele rzeczy stworzonych bądź należących dawno temu do Britney Spears! Fani ustalili, że sprzedaje je Reg Jones - pierwszy chłopak Brit, z którym spotykała się w czasach przed zostaniem międzynarodową sensjacją popu oraz na samym początku kariery. Wśród wystawionych na sprzedaż obiektów znajdziemy listy piosenkarki do jej pierwszej miłości, ubrania, zdjęcia oraz (chyba najbardziej interesujące dla fanów) własnoręcznie napisane przez młodą Brit teksty piosenek i utwory w wersjach demo stworzone na jej debiutancki album. Tytuły kawałków nagranych z myślą o pierwszym krążku to Whishing On A Falling Star, Let Me Take You There, Nothing Less Thank Real, I Have Nothing, Luv The Hurt Away i You Got It All. Zdjęcia napisanych przez Brit listów i tekstów znajdziecie w naszej galerii po kliknięciu w poniższy obrazek. Uważacie, że były partner piosenkarki ma prawo sprzedawać na aukcji jej prywatne rzeczy? Może to Brit powinna zdecydować co ma się z nimi stać...

alt

Komentarze (9)add comment

Muffinka :

Muffinka
Britney chciała robić karierę...ta miłość nie miała szans przetrwać próby czasu. świat, w którym się znalazła był czymś zupełnie innym od tego, z którym wcześniej miała styczność i popłynęła...ciekawa jestem co by było gdyby, ale jest jak jest. Może Sam to ten przy którym już zostanie na zawsze smilies/smiley.gif Tego jej życzę!
20:44 - 28.04.2018

pimpineliusz :

0
smilies/cheesy.gif no wlasnie przed! a to oznacza ze szalony fan zakupi do museum smilies/cool.gif

prywatna kolekcja smilies/kiss.gif tylko po co skoro se mozna wydrukowac
14:07 - 29.04.2018

Tom :

Tom
Ale to obleśne, tak po prostu - sprzedawać prywatne wspomnienia zapisane na papierze, bo Twoja ex jednak okazała się miedzynarodową gwiazdą? Jeszcze bym zrozumiał jakby to oddał do tego muzeum Britney w Luisianie, ale żeby sprzedawać to na aukcji? prywatną korespondencję? Słabe na maksa.
14:42 - 29.04.2018

abc :

0
ja rozumiem, że kasa może kusić, no ale robić coś takiego jest po prostu żałosne...
14:46 - 29.04.2018

2claudia :

0
Tacy są mężczyźni smilies/sad.gif jestem ciekawa tych tekstów, a także surowych wersji (demo )
15:03 - 29.04.2018

Amnesia :

PeopleCanNeverTakeAwayYourTruth
Dziwi mnie to ,że dopiero teraz , po 20 latach kariery xD
22:58 - 29.04.2018

pimpineliusz :

0
smilies/cheesy.gif no popaczaj co zrobilo furrore

okazuji sie ze byly proby brity przed

tylko brak wsparcia producentow

a tera ci producenci majo depresje gangstera smilies/cheesy.gif
10:53 - 30.04.2018

uhlala :

0
Słodkie są te listy od Britney dla niego, kochana była jest i będzie smilies/smiley.gif
01:54 - 1.05.2018

wwff :

0
Stare dzieje, wg mnie nic strasznego, że sprzedaje, jakby jej to przeszkadzało, to by jakoś to blokowała. Jestem bardzo ciekaw tych dem, zwłąszcza I Have Nothing, może wyciekną!
06:12 - 1.05.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy