Britney Spears na gali GLAAD Media Awards!
Wpisany przez Hinami   

Wczoraj, 12 kwietnia, w Los Angeles odbyła się gala GLAAD Media Awards organizacji GLAAD. Zgodnie z zapowiedzą, podczas jej trwania Britney Spears została uhonorowana specjalną nagrodą Vanguard Award za swoją działalność na rzecz osób dyskryminowanych przez swoją orientację czy tożsamość płciową. Na naszej stronie możecie zapoznać się z listą jej działań na rzecz środowiska LGBTQ.

Britney zapowiedział Ricky Martin, z którym gwiazda zrobiła potem pamiątkowe zdjęcie. Po odebraniu statuetki Brit wygłosiła piękne i wzruszające przemówienie: „Nasze społeczeństwo zawsze kładło duży nacisk na definiowanie tego, co jest "normalne", a zatem bycie innym jest czymś niezwykłym, a nawet może być uważane za dziwne. Jednak bycie akceptowanym bezwarunkowo i możliwość wyrażania siebie poprzez sztukę jest błogosławieństwem. Wydarzenia takie jak to pokazują światu, że nie jesteśmy sami, więc możemy połączyć siły i opowiedzieć innym, jak piękni jesteśmy niezależni od tego, co mówią o nas. Możemy się wzajemnie dopingować i wspierać się bez wahania. Bycie matką pokazało mi, co to znaczy kochać bezwarunkowo, a wy obecni w tym pokoju pokazujecie mi przez moją karierę, co to znaczy być kochanym bezwarunkową miłością, więc to zaszczyt być tutaj. Bardzo dziękuję GLAAD, osobom ze społeczności LGBT, mojej rodzine, przyjaciołom i moim fanom."

W naszej galerii BritneyPix.net znajdziecie zdjęcia z czerwonego dywanu, samego show oraz  backstage'u. Wystarczy kliknąć w wybrany z poniższych obrazków.

alt

alt

alt

Komentarze (10)add comment

laceandleather :

0
Wygląda na strasznie napakowaną w tej kiecce, cycki spłaszczone, zdeformowała sobie sylwetkę, ogólnie to, co jeszcze ujdzie na scenie,to już niekoniecznie na eleganckim przyjęciu...
13:37 - 13.04.2018

Tomasz! :

Tomi
Sukienka faktycznie może trochę przekombinowana ale w końcu ma fajny makijaż no i wygląda pięknie.
15:00 - 13.04.2018

Karolina :

gerda
Cyce jak donice, które nie chcą się upchać, a łapy jak u kulturysty. Ona ma stylistkę, która owszem wybiera śliczne sukienki, ale nie zakrywające wad i nie pokazujące atutów.
15:02 - 13.04.2018

D&G :

0
Wyglada zjawiskowo
16:34 - 13.04.2018

pimpineliusz :

0
na realu napewno ta kiecka lepiej wyglada niz na fociach smilies/wink.gif
17:29 - 13.04.2018

abc :

0
jej twarz wygląda na bardzo zmęczoną. Powinni znaleźć jej nowych stylistów. O kiecce nie wspomnę....
18:35 - 13.04.2018

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Kreacja jaką założy była do przewidzenia. Ona od dłuższego czasu gustuje w takich kieckach, więc nie jestem zdzwiony. Zaskoczeniem jest to, że Halle Berry, która w sierpniu kończy 51 lat wygląda znacznie korzystniej od Britney. Ingerencja chirurgów, kiepski makijaż robią swoje. Przykro też się patrzy, że po tylu latach nadal jest spięta podczas tego typu uroczystości i nie ma w niej swobody i naturalności.
20:12 - 13.04.2018

Amnesia :

PeopleCanNeverTakeAwayYourTruth
A mnie sie właśnie podoba z twarzy bo wygląda tak jak dawniej. Zeszły jej troche te usta od botoksu i uśmiech jest taki jak kiedyś. Może nie do końca bo w końcu ma prawie 37 lat więc skóra nie jest już tak nie jędrna i elastyczna . Sukienka koszmar !!!1 Niech wróci stylista ,który ubierał ją za czasów "Glory!
21:33 - 13.04.2018

Amnesia :

PeopleCanNeverTakeAwayYourTruth
A tak btw mam wrażenie ,że Bryśce się przytyło :/
21:42 - 13.04.2018

bajkaa :

0
trochę szkoda,że od dłuższego czasu nie zaskakuje już swoimi stylizacjami
mam wrażenie, że ciągle ubiera się w ten sam sposób, a przecież eksperymentowanie z wyglądem jest fajne
08:42 - 14.04.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy