Britney wspomina wycieczkę na Hawaje!
Wpisany przez Hinami   

Britney Spears już wróciła do domu, jednak wciąż wspomina swój urlop z rodziną na Hawajach. Gwiazda udostępniła dziś filmik z plaży, pod którym napisała, że było fajnie, ale potem zobaczyła falę i uciekła. Nagranie dostępne jest TUTAJ. Kilka dni temu Brit opublikowała zdjęcie w ramach Throwback Thursday, które widzicie poniżej (w pełnym rozmiarze dostępne w naszej galerii po kliknięciu w obrazek). Na jej Instagramie pojawił się też krótki filmik z Seanem Prestonem w roli głównej i rysunki autorostwa jej synów przedstawiające postacie z anime.

alt

Komentarze (4)add comment

Rearview :

0
A co z Europą? Niepoważne to się robi.
21:07 - 22.01.2018

kkkggg :

0
nudy na tej stronie... strona calkowicie umarła. zamiast wstawiac jakies ciekawostki itp (gdy brit nic nie robi) tak wy milczycie a w dodatku ta stara grafika. lepiej jak skonczycie prowadzenie. Ludzie narzekali na Belle (w tym i ja) że duzo hejtu na brit leci ale jednak cos sie tutaj dzialo... a teraz moim zdaniem strona do zamkniecia bo juz nie ma kompeletnie sensu.
01:04 - 23.01.2018

Hinami :

Hinami
Wszystkie ciekawostki, wspomnienia z przeszłości pojawiają się na naszym fanpage’u (https://m.facebook.com/BritneySpearsPolska) i Instagramie (https://www.instagram.com/britneyspearspl). Dodatkowo na naszym Instagram Story codziennie ogłaszany piosenkę dnia. Pojawia się też związana z tą piosenką ankieta. Niestety grafiki nie możemy na ten moment zmienić, ale pracujemy nad tym.
07:28 - 23.01.2018

Matiz :

MatiSimek
Britney ogłosiła trasę!
09:54 - 23.01.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy