Zdjęcie zza kulis sesji do okładki singla "Make Me..." / Życzenia dla Britney
Wpisany przez Hinami   

Latem 2016 roku fani Britney Spears polubili nie tylko singiel Make Me..., ale też zdjęcie z jego okładki. Po ponad roku do sieci trafiła fotografia z planu zdjęciowego, gdzie wykonano ją. Możecie zobaczyć ją w pełnym rozmiarze po kliknięciu w poniższy obrazek.

Tymczasem znane w świecie gwiazdy nie zapomniały o Brit w dniu jej święta i za pośrednictwem portali społecznościowych złożyły jej urodzinowe życzenia. "Happy Birthday" życzyły Britney Miley Cyrus, która podpisała się jako jej największa fanka, Paris Hilton, która przesłała jej mnóstwo miłości, oraz Madonna. O piosenkarce wspomniała również Ellen DeGeneres przyznając, że świątecznej piosenki naszej gwiazdy (czyli My Only Wish) słuchała dziś już 30 razy!

Sama Brit świętuje urodziny ze swoim chłopakiem Samem. Dziś udostępniła nagranie, podczas którego zdmuchuje świeczki... z babeczkowego tortu. Ukochany gwiazdy również złożył jej życzenia: "Dziękuję Ci za bycie sobą, dziękuję, że pokazujesz mi prawdziwe znaczenie pięknej kobiety i silnej mamy, a najbardziej dziękuję Ci za to, że jesteś moja. Uważam, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na tej planecie" - napisał Asghari na Instagramie.

alt

Komentarze (4)add comment

Marcinn :

0
Make Me wspomnienia smilies/cheesy.gif Świetny singiel, szkoda że klip tak słabo wyszedł ale Slumber Party wynagrodziło to smilies/smiley.gif
02:54 - 3.12.2017

Marcinn :

0
Super że układa jej się z Samem smilies/smiley.gif Oby tak dalej
02:56 - 3.12.2017

Misiu :

0
Piękna piosenka i sesja równieżsmilies/kiss.gif
14:15 - 3.12.2017

arczix :

0
Bardzo ładna fotografia i zarazem okładka singla! smilies/kiss.gif
22:53 - 4.12.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy