Britney Spears w Disneylandzie! / Nowy tweet [AKTUALIZACJA]
Wpisany przez Hinami   

W przerwie od koncertowania w Las Vegas, Britney Spears postanowiła wykorzystać swój wolny czas na odwiedziny Disneylandu! Nasza gwiazda wybrała się tam ze swoimi dziećmi i chłopakiem Samem Asgharim. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii po kliknięciu w poniższy obrazek. Natomiast dostępne nagrania możecie zobaczyć TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Aktualizacja: Britney za pośrednictwem Instagrama udostępniła zdjęcia z sobotnich odwiedzić Disneylandu. "Tak świetnie się bawiłam świętując urodziny chłopców wczoraj w Disneylandzie" - napisała pod jednym z postów. Opublikowane przez nią fotografie oraz nowe zdjęcia paparazzi znajdziecie w naszej galerii. 

Za pośrednictwem Twittera piosenkarka odniosła się również do tragedii spowodowanych przez huragan Irma. "Moje serce jest złamane, widząc zniszczenie jakie spowodował huragan Irma na Karaibach. Módlmy się za tych dotchniętych i miejmy nadzieję, że ci z Florydy będą bezpieczni w ten weekend" - napisała.
 

alt

Komentarze (4)add comment

pimpineliusz :

0
smilies/cheesy.gif no juz tyle miesni ze sie chyba na gale polsatu z pudzianem zalapie
08:38 - 12.09.2017

Muffinka :

Muffinka
Disneyland w każdym wieku to przeżycie xd Elo! Niedługo wybije jej rok z Samem, może będą z tego dzieci...smilies/wink.gif
08:27 - 13.09.2017

frytka4ever :

0
Muffinka - oby nie, Britney jes happy ma dwójkę dzieci więcej jej nie trzeba, zgrubnie jeszcze, bedzie mieć przerwe a za niedługo 20 lecie kariery. Jak już bardzo chce to polecam adopcje czarnych dzieci z Malawi
08:54 - 13.09.2017

laceandleather :

0
Oby nie, jakoś nie trawię tego Sama, nie wierzę w jego dobre intencje, chłopak ma parcie na szkło i tyle.
16:38 - 13.09.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy