"Nowe" zdjęcia z 1999 roku / Fotka z planu "Hold It Against Me"
Wpisany przez Hinami   

W sieci pojawily się niepublikowane wcześniej zdjęcia Britney Spears! Zostały one wykonane przez Mike'a Ruiza w 1999 roku i nawiązują do słynnego stroju uczennicy z teledysku do utworu ...Baby One More Time. Niewidziane dotąd fotografie możecie znaleźć w naszej galerii po kliknięciu w poniższy obrazek.

Tymczasem Jonas Akerlund, reżyser klipu do pioseki Hold It Against Me, nieoczekiwanie opublikował wspólną fotografię z Britney. Została zrobiona na planie klipu do pierwszego singla promującego, wydany w 2011 roku, album Femme Fatale. Zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

A skoro już jesteśmy przy wspomnieniach, warto dodać, że 18 lat temu ukazał się teledysk do trzeciego singla z debiutanckiego albumu naszej gwiazdy - (You Drive Me) Crazy. Natomiast 10 lat temu Brit rozpoczęła prace nad klipem to Gimme More z płyty Blackout. Jak wiadomo, większość nakręconych scen nie znalazła się w ostatecznej wersji teledysku. Jak miało wyglądać oryginalne video? O fabule pierotnej wersji klipu możecie przeczytać TUTAJ.

alt

alt

Komentarze (3)add comment

frytka4ever :

0
jakoś niezbyt te zdjęcia, wg na początku robili jej mega nietrafiony makijaś który zakrywał jej urok
12:55 - 21.07.2017

ludekLEGO :

0
wiesz wtedy byla inna moda inne makijaze i stroje ..na tamten czas mimo wszystko urok to było jej drugie imie ..dzisiaj to dopiero wyglada strasznie ..
14:44 - 21.07.2017

legoLUDEK :

0
chociaz faktycznie po zobaczeniu całej galerii stwierdzam ze sesja powinna nigdy nie ujrzec swiatła dziennego ..smilies/grin.gifsmilies/grin.gifsmilies/grin.gif
14:49 - 21.07.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy