Britney Spears pisze list do fanów LGBTQ!
Wpisany przez amyseeker   

Czerwiec, który jest tzw. "Miesiącem Dumy" społeczności LGBTQ, to moment, kiedy wiele gwiazd przemysłu rozrywkowego wyraża swoje poparcie i wdzięczność tej niezwykle licznej grupie fanów. Britney Spears również w tym roku nie zawiodła i własnoręcznie napisała list, którego tłumaczenie prezentujemy poniżej. Dwie udostępnione fotografie znajdziecie w naszej galerii po kliknięciu w poniższy obrazek.

"Oto list miłości adresowany do wszystkich moich fanów społeczności LGBTQ. Przez całą moją karierę zawsze głośno mówiliście o tym, jak pozytywny wpływ mam na was – że zaszczepiam w was radość, nadzieję i miłość w momentach, kiedy ich brakuje. Że moja muzyka jest inspiracją. Że moja historia daje wam nadzieję.

Ale muszę podzielić się z Wami sekretem. To właściwie wy podnosicie mnie na duchu. Ta niezachwiana lojalność. Brak krytyki. Nieskruszona prawda. Akceptacja! Wasze historie są tym, co mnie inspiruje, daje radość i sprawia, że ja i moi synowie dążymy do tego, by być lepszymi ludźmi.

Kocham was.
Britney"

Komentarze (3)add comment

Szymon :

Skibkass
słodko!
20:43 - 2.06.2017

pimpineliusz :

0
smilies/cheesy.gif kiedys to bym powycinal literki i se ulepil font "britney"

ale juz nie ma czasu na takie zabawy smilies/wink.gif
09:22 - 3.06.2017

HubertP :

0
Miły gest ze strony Britney.
Dla osób ze społeczności LGBT sporo znaczy taki list, wsparcie. Niestety u nas w kraju nadal jest to temat pewnego tabu.
14:16 - 4.06.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy