Nowe filmiki z Instagrama Britney Spears! / Życzenia dla Jamie Lynn!
Wpisany przez Hinami   

Britney Spears jako bardzo aktywna użytkowniczka swojego konta na Instagramie prawie każdego dnia udostępnia fanom zapożyczone z internetu obrazki lub cytaty. Gwiazda opublikowała dziś krótki filmik zza kulis Britney: Piece of Me. "Wrócimy już wkrótce" - napisała pod nagraniem. Wcześniej Brit pochwaliła się nowymi kostiumami z show udostępniając dwa filmiki z występów. Po kliknięciu w poniższy obrazek możecie przenieść się na Instagram Britney, by zobaczyć wszystkie udostępnione przez nią posty.

Aktualizacja: Britney opublikowała życzenia dla swojej młodszej siostry Jamie Lynn, która obchodziła wczoraj 26 urodziny! "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin mojej siostrzyczki Jamie Lynn Spears. Ona jest aniołkiem!!!"- napisała. My oczywiście dołączamy się do życzeń! Piosenkarka udostępniła też zdjęcie swojego syna z wycieczki szkolnej. Na Instagramie Brit pojawił się również filmik z treningu. "Trening motywuje mnie i inspiruje... ale raczej wolę taniec" - napisała pod nagraniem.

alt

Komentarze (4)add comment

Emma :

0
Lubię Cię Britney,ogromny sentyment ale jesteś już nudna jak flaki z olejem w tych swoich babcinych gaciach po pachy...
16:40 - 3.04.2017

Muffinka :

Muffinka
ja chcem kolejny singiel... w koncu w trase wyrusza smilies/cheesy.gif a moze nowy album bedzie? zmarnowane glory smilies/sad.gif
19:58 - 3.04.2017

Nemo :

0
A ja CHCĘ( droga Mufinko) by Britney dla mnie wystąpiła w Warszawie. Choćby w Pałacu Kultury i Nauki.
04:36 - 4.04.2017

Nemo :

0
A JA UWIELBIAM,, glory,,CODZIENNIE TEJ PŁYTY SŁUCHAM W SERWISIE ,,spotify,,
12:43 - 4.04.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy