Britney świętuje swoje urodziny! / Występ na "Jingle Ball" już dziś!
Wpisany przez amyseeker   

W dniu swoich 35 urodzin Britney Spears wybrała się do restauracji Mediterraneo w Westlake Village w Kalifornii. Zdjęcie piosenkarki, które pojawiło się w sieci, dostępne jest w pełnym rozmiarze w naszej galerii BritneyPix.net po kliknięciu w poniższy obrazek.

Za pośrednictwem portali społecznościowych nasza gwiazda przypomniała również, że już dzisiejszej nocy pojawi się na scenie imprezy Jingle Ball radia KIISS FM, by zaprezentować swój show! "Tyle do świętowania dzisiejszej nocy! Nie mogę się doczekać, aż zobaczę wszystkich na #KIISJingleBall" - napisała piosenkarka. Udostępniono również dwa zdjęcia z prób, na których obok Britney i jej tancerzy widzimy Tinashe - jest już więc pewnie, że młodsza koleżanka wystąpi razem z Brit. Obie fotografie znajdziecie w naszej galerii.

Komentarze (2)add comment

Ewa :

EvI
To znów będzie skrót Vegas ?smilies/sad.gif
00:03 - 3.12.2016

laceandleather :

0
No chyba nie sądzisz, że będą wymyślać wszystko od nowa na jeden występ? Nie każdy był w Vegas czy śledzi jej występy tam, to raczej normalna praktyka wśród artystów, że na takich imprezach prezentują skrócone wersje tego,z czym aktualnie występują w ramach np. trasy koncertowej, ew. doda nowe stroje i wprowadzi jakies kosmetyczne poprawki...
03:00 - 3.12.2016

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy