Britney zrobiła niespodziankę swojemu ciężko choremu fanowi!
Wpisany przez Roten   

picChristopher Metsker to dwudziestojednoletni mężczyzna, który od urodzenia zmaga się poważnymi problemami ze zdrowiem, niejednokrotnie zapadał w śpiączkę, przeszedł także nagłe zatrzymanie akcji serca. Dzięki wsparciu finansowym fundacji "Do it for The Love", Chris w grudniu 2014 roku pojawił się na koncercie Britney Spears w ramach jej rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me w Las Vegas.  Za kulisami show mężczyzna nie tylko spotkał jednego z tancerza Brit o imieniu Mikey, który do niego zgadał, ale także jej asystentkę - Felicię Culottę. Ta podarowała mu autograf naszej gwiazdy, co bardzo go ucieszyło.

Prezent ten Christopher trzyma na swoim łóżku szpitalnym, gdzie aktualnie przebywa, jednak od niedawna może też spoglądać na balony, które przysłała mu sama piosenkarka! "Myślałam, że ktoś z naszej rodziny lub przyjaciół sobie z nas żartuje. Później jednak otrzymałam telefon od sztabu Britney, który zapewnił mnie, że balony, jak i kartka są od niej, byłam w szoku" - powiedziała Tara, matka Chrisa.

Nasza gwiazda do prezentu dołączyła także wiadomość, życząc choremu wszystkiego, co najlepsze. "Jesteś inspiracją dla nas wszystkich" - możemy przeczytać na dołączonej kartce. Reakcję mężczyzny na niespodziankę od Brit można zobaczyć TUTAJ, natomiast TUTAJ znajdziecie zdjęcia ze spotkania z tancerzem, jak i Felicią oraz fotografie Christophera ze szpitala w otoczeniu prezentów od piosenkarki. 

Komentarze (4)add comment

Make Me Move :

Make Me Move
To miłe. Szkoda tylko, że sama go nie odwiedziła... smilies/cry.gif
01:49 - 1.08.2016

Amnesia :

PeopleCanNeverTakeAwayYourTruth
Make me move : O ile wogole sama napisala do niego kartke smilies/smiley.gif
02:15 - 1.08.2016

MEjkmiOł :

0
Nawet na koncercie do niego nie podeszła - obstawiam, że raczej nikt niej nie mówił o całej tej akcji. Wyobrażacie sobie jakby ześwirowała jakby jej pokazali takiego typa?
10:14 - 1.08.2016

b :

0
Pięnie dla tego chłopaka, mam nadzieje, że na sercu mu lżej i że wierzy, że to jego idolka. Ja obserwując ją od kilkunastu lat osobiście nie wierzę w to, że to ona to napisał/przyniosła itd. Myślę tak jak ktoś wyżej, że prawdopodnie nie wie nawet o kogo chodzi. Smutne, ale to Britney. Ponadto, ten chłopak wizualnie bardzo wygląda na chorego, wątpie że jej protektorzy zaryzykowali zdrowie psychiczne i samopoczucie księżniczki. No i ostatecznie, tancerz, asystenka, kulisy a Brit nie mogla podejść na chwilę uśmiechnąć się i powiedzieć super że jesteś, pa.?
18:26 - 1.08.2016

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy