Stanie na rękach w wykonaniu Brit! / Nominacje do Teen Choice!
Wpisany przez Roten   

Na Instagramie Britney Spears ostatnio nie działo się zbyt wiele - gwiazda dodawała głównie cytaty i zdjęcia kwiatów, które bardzo uwielbia. W nowym poście znajdziemy jednak udokumentowaną figurę akrobatyczną w jej wykonaniu. "Uwielbiam stanie na rękach" - dopisała. Klikając TUTAJ można zobaczyć zdjęcie. Tymczasem ogłoszono nominowanych do rozdania tegorocznych nagród Teen Choice Awards, wśród których znalazła się Brit! Piosenkarka ma szasę na wygraną w trzech kategoriach: Social Media Queen, Choice Twist i Choice Instagrammer. Niestety, ale fani przebywający na terenie Polski nie mogą oddawać głosów, możliwość taką mają tylko osoby zamieszkujące w Stanach Zjednoczonych. 

pic

Komentarze (5)add comment

britmnbvcxz :

0
tesknie za czasami bez neta ...wiele lat temu teledyski tak bardzo cieszyly a teraz kreca teledysk i publikuja go kilka miesiecy pozniej ...full zamieszania wokol tego ..a kiedys po prostu byl premiera i to bylo fajniejsze
13:30 - 8.07.2016

Nowiec. :

Nowiec.
Pewnie dostanie statuetkę za nazwisko, chociaż lepiej żeby dostała Britney niż któraś jenner lub kardashian.
15:36 - 8.07.2016

Gimmore :

Gimmore
Nie żebym się czepiała, ale czy doczekamy się jeszcze kiedyś, żeby Britney dostała nominację w jakiejś normalnej kategorii za muzykę???
19:15 - 8.07.2016

tuptuś :

0
dopóki ona nie zacznie śpiewać live to będzie tylko celebrytka
22:08 - 8.07.2016

wwff :

0
i tak super, ze jest nominowana w Teen Choice po 18 latach od debiutu
22:09 - 8.07.2016

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy