Kolejna lekcja tańca dla dziewczynek! / Próby na scenie rozpoczęte!
Wpisany przez Roten   

Już od dłuższego czasu Britney Spears wyraża ogromną chęć prowadzenia zajęć z tańca dla młodych dziewczynek. Wczoraj po raz kolejny podzieliła się na swoim koncie na portalu społecznościowym Instagram zdjęciem prosto ze studia tanecznego, chwaląc przy tym grupę uczniów, z którymi miała do czynienia. "Dzisiejsza lekcja była świetna" - napisała. Fotografię w pełnym rozmiarze można zobaczyć klikając w poniższy obrazek. Tymczasem w teatrze Axis w Las Vegas trwają już oficjalne próby do trzynastej odsłony rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me, o czym poinformowali na Instagramie tancerze występujący na scenie razem z piosenkarką. TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ oraz TUTAJ można zobaczyć wpisy i zdjęcia (na których nie znajduje się Britney).

Z TWITTERA BRITNEY: "Ktoś żartobliwie zapytał mnie, co zrobiłam wczoraj. Spójrzcie na moje siniaki, to właśnie je sobie zrobiłam! Ciężko pracuję nad nowym wydaniem show." [+ ZDJĘCIE]

pix

Komentarze (9)add comment

benek kuleczka :

0
smilies/cheesy.gif juz nawet mamuski tancuja na boku z dzieciakami!
14:53 - 31.01.2016

emma :

0
Rozczochraniec...
15:45 - 31.01.2016

Karolina :

gerda
Fajnie, że tak się udziela.
17:21 - 31.01.2016

Matador :

0
Czy ja wiem czy fajnie? Chyba wolelibyśmy, żeby nagrywała nowe piosenki. No chyba że potraktujemy to jako terapię zajęciową... dla Britney oczywiście smilies/wink.gif
11:33 - 1.02.2016

Muffinka nz :

0
No! jeszcze tylko dwa lata to vegas smilies/cheesy.gif przyznam,ze super wyglada taka szczupła i uśmiechnięta smilies/smiley.gif ona kwitnie jakos singielka, gdy ma faceta wyglada jak bezdomna.
11:51 - 1.02.2016

lol :

0
Jak zwykle wszyscy promują show oprócz samej zainteresowanej
12:57 - 1.02.2016

Muffinka nz :

0
haha, britney za wysoko podskoczyła, stąd tyle sińców smilies/tongue.gif
09:29 - 2.02.2016

Ewelinaaaa :

0
jeju jak sprawia jej to przyjemność to dlaczego nie? Ludzie nie wiem albo jesteście tacy naiwni, że wierzycie że stara Britney wróci, będzie tylko siedzieć w studio i nagrywać piosenki, teledyski i wyruszać w nowe trasy czy tylko udajecie? Tak było ale już może się skończyło. I co wtedy? Może będzie właśnie to robiła do końca życia bo to jej sprawia największą radość w tym życiu? Nie teledyski, płyty tylko to. Od pisania "niech ona lepiej idzie i nagrywa piosenki, niech ona lepiej to lepiej tamto" nic się nie zmieni. Jej życie i wybaczcie ale nie ma żadnego długu wobec nas żeby robić to co fani chcieliby żeby robiła. Jest osobą publiczną ale to jej życie.
18:53 - 2.02.2016

Muffinka nz :

0
Ewelinaaaa -ależ jasne, niech robi co chce tylko po co się tak kompromitować na "stare lata" podczas gdy miała 10 lat temu wyrobioną dobrą opinię. Niech się skupi na sobie, niech zacznie zdrowieć, niech przestanie potrzebowac kurateli, niech odzyska prawa do dzieci... ale niech nie stula fanom głupot, bo przecież składa obietnice bez pokrycie i leje na to wszystko a przecież dzięki takim ludziom (fanom) wciąż zarabia grubą kasę. Z drugiej strony też gdyby oni sami sie ogarnęli to po prostu by nie chodzili na te koncerty, a tak to daja jej zarabiać i myśleć, że robi postępy. Nie ma czegoś takiego jak stara Britney, to ten sam człowiek,ale z dużymi problemami, kiedyś może żyło jej się lepiej,miała chłopaka, sławe, urodę, miliony na koncie, przyjaciół...jednak odreagowała i to mocno rozstanie jak i rozwód rodziców. Zaczeła szaleć w 2002/2003 roku....tego pewnie nie pamiętacie,ale wtedy wzięła się za fajki, dragi, alkohol, seks. Może rzeczywiście wychodząc za kevina myślała, że go przy sobie zatrzyma i będzie mieć szczęśliwą rodzine, no ale nie wyszło. Po urodzeniu JJ ponownie zaczęła odreagowywać,ale już chyba bardziej publicznie dała się łapać w głupich momnentach. Jej życie niestety, dobrze, że miała rodzine bo mogło sie to skończyc znacznie gorzej. Ja Britney lubię jako człowieka, uważam, że jest sympatyczną osobą, ma poczucie humoru, ale jeśli chodzi o wykonywaną jej prace to niestety... tutaj kuleje. Występy w Vegas ogólnie mi sie podobają, cały pomysł na show, jej stroje. Ale te wokale playbackowe...mogli nagrać nowe wersje do piosenek które nagrywała 18 lat temu,ale nieee...nie chciało jej się. I oczywiście brakuje śpiewu na żywo, nikt już nie jest w stanie nic o tym powiedzieć oprócz ludzi z którymi nagrywa zamknięta w studio.
14:29 - 3.02.2016

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy