Święta gonią święta u Seana Prestona i Jaydena Jamesa!
Wpisany przez Belle   

Po tym jak zostawiła wpis na swoim koncie Twitter życząc fanom udanego Święta Dziękczynienia i zamieściła odnośnik do swojego oficjalnego sklepu internetowego oferującego nowe, Bożonarodzeniowe akcesoria, Britney Spears przepadła jak kamień w wodę. Medialną pałeczkę przejął po niej jej były mąż Kevin Federline, a raczej jego obecna żona Victoria, która udostępniła na swoim koncie Instagram kilka zdjęć dzieci, w tym Seana Prestona i Jaydena Jamesa, m.in. przygotowujących się do "święta indyka" i Bożego Narodzenia.

"Dzieciaki kolorują plakat na Święto Dziękczynienia" - napisała Victoria, udostępniając jedno ze zdjęć maluchów zawzięcie pracujących nad malunkiem . Jakiś czas potem dzieci czekało kolejne zadanie: ubieranie choinki, co większość Amerykanów czyni już kilka dni po uroczystej, dziękczynnej kolacji. "O rany! Choinka już ubrana. Teraz tylko czekać na odwiedziny Świętego Mikołaja!" - możemy przeczytać pod kolejnym zdjęciem i udostępnionym video. W świątecznym zawirowaniu, dzieci nie zapomniały o sportowych pasjach...

9-letni Sean Preston zdobył medal za rozgrywki w koszykówce! "Ostatni mecz tego sezonu! Prestonowi przyznano medal za punkty. Zaliczył aż dwa przyłożenia" - zdradziła Pani Federline, dodając zdjęcie szczęśliwego chłopca prezentującego trofeum. Gratulujemy Mały! ;) Zdjęcia z kont Instagram Victorii i Kevina prezentujemy poniżej. Aby zobaczyć całość w naszej galerii BritneyPix.net, kliknij w poniższy obrazek.

Komentarze (4)add comment

koballo :

koballo
SUper smilies/wink.gif
10:22 - 30.11.2014

Milenina :

0
Duża szczesliwa rodzina-o ktorej Britney kiedyś tyle mówiła.Mimo wszystko mi jej szkoda że tak skończyła...
11:03 - 30.11.2014

jakistakinieznajomy :

0
Britney sama nadal jest dzieckiem... kontrola, brak praw do dzieci. Jak nastolatka pod opieką rodziców, ona nie może narazie stworzyć rodziny. Jest super matką, ale rodziny stworzyć nie potrafi.
13:22 - 30.11.2014

Matiz :

MatiSimek
Szybko tę choinkę ubierają smilies/grin.gif
13:28 - 30.11.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy