Nowe i nieznane zdjęcia promujące projekty Britney Spears!
Wpisany przez Belle   

W sieci pojawiło się właśnie całkiem nowe (i bardzo zmysłowe) zdjęcie Britney Spears. I chociaż jest tylko dziełem kreatywnego fana, fotografia nieoficjalnie dołączyła wśród fanów gwiazdy popu do innych zdjęć, promujących najnowszy, tekstylniany projekt sygnowany nazwiskiem Spears. Przypominamy, że linia The Intimate Britney Spears Collection będzie miała swą oficjalną premierę rynkową 9 września w USA i 26 września w Europie.

W międzyczasie w internecie pojawił się także cały zestaw zdjęć Brit z sesji promującej program X Factor USA, gdzie jak wiadomo fanom, piosenkarka była - obok Simona Cowella, Demi Lovato i L.A. Reida - jednym z czterech jurorów oceniających talenty uczestników... Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia promujące, kliknij w poniższy (drugi) obrazek.

fotoshopneypic

factorminipix

Komentarze (6)add comment

Nasti :

0
To jest Photoshop oryginał foty Anastasia ta piosenkarka tu jedynie głowa britney. Za to britney usunęła z istagramu zdjęcia z Dawidem.

Belle: Mam dość po dostaniu się na neta, kiedy mam na to czas, zastanawiać się jeszcze co jest photoshopem a co nie... Szkoda życia... Niemniej dziękuję ci bardzo za cynk. Zmodyfikowałam newsa smilies/wink.gif Co do Davida. Mówiłam że oni do siebie nie pasują. No to teraz Britney usuwa foty jak nastolatka ;] Kiedyś dziewczynki darły zdjęcia i wydrapywały oczy, teraz bawią się inaczej. Mam nadzieję że Britney dostała nauczkę i w końcu znajdzie sobie faceta który jest dobry nie tylko w łóżku i do wypadów do Starbucksa...
14:47 - 31.08.2014

Trinity :

Trinity
Ale tak na serio, jak ona ma sobie kogoś odpowiedniego znaleźć? Gdzie? Sławnym ludziom i tak trudno, a ona nigdzie nie chodzi. Chodzi mi o jakieś imprezy. Ciągle otaczają ją te same osoby. Do tego, jest kobietą po przejściach, pod kuratelą, to raczej nie jest zachęcające. Każdy facet wie, że po pierwsze odpowiadałby przed jej tatusiem. Jak tu tworzyć normalny związek?
15:27 - 31.08.2014

Łukasz-->nz :

0
Trinity, dokładnie. Nie dziwię się, że faceci od niej uciekają. Britney przez sztab i tę całą nadopiekuńczość rodziny cofnęła się w rozwoju. Niech pokaże, że jest zdrowa i przejmie kontrolę nad własnym życiem, dopiero potem może szukać kolejnego partnera. Ja w życiu nie chciałbym być z kobietą, która jest pod nadzorem rodziców. Troszkę małe te fotki.
15:59 - 31.08.2014

agathe8899 :

0
jest slawna po przejsciach nazwana krolowa playbacku ostatnio nie wglada dobrze,ma juz dosc duze dzieci,tatus 24h na dobe przed nia- wspolczuje
16:01 - 31.08.2014

lenaa :

0
Dokładnie, niech najpierw odzyska kontrolę nad własnym życiem, a póki co, niech kupi sobie wibrator i przestanie zachowywać się jak desperatka, a papa Spears niech się już nie miesza i da sobie spokój z castingami na nowego chłopaka dla dorosłej córki smilies/wink.gif PS Ta fotka lepsza od oficjalnych, zmysłowa, ale nie przesłodzona.
16:11 - 31.08.2014

madi :

0
własnie skojarzyło mi sie z fotą Anastasi z okładki bodajze jej 3 płyty..ale zrobione pieknie.. ciezko sie skapowac lepszy taki fotomontaz niz fotoshop który serwuja nam na ostatnich sesjach z Britney
17:50 - 1.09.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy