Britney Spears ponownie pojawi się na małym ekranie!
Wpisany przez amyseeker   

W najnowszej wiadomości pozostawionej na swoim koncie Twitter Britney Spears oficjalnie potwierdziła, że wystąpi w amerykańskim serialu telewizyjnym Jane The Virgin. "Do zobaczenia wkrótce w hotelu Marbella Gina Rondriguez i Jaime Camil! Gościny występ w jednym z moich ulubionych show!" - napisała gwiazda oznaczając w poście dwójkę aktorów, u boku których będzie miała okazję wystąpić. Oni w krótkim czasie pośpieszyli z odpowiedzią i pozostawili wiadomości na swoich profilach.

Gina Rondriguez, wcielająca się w rolę głównej bohaterki, napisała: "Dosłownie spadłam z krzesła! Nie mogę się doczekać współpracy z tobą, piękna! Mam gęsią skórkę. To niesamowite!". Aktor Jaime Camil również nie krył zachwytu: "Jesteś absolutnie najlepsza Britney Spears! Będzie dla nas ogromnym zaszczytem gościć cię w naszym show!". "Jestem taka podekscytowana. Już nie mogę się doczekać! Dziękuję za ciepłe powitanie!" - odparła po raz kolejny Brit.

Gwiazda wystąpi w nadchodzącym sezonie serialu, którego premiera planowana jest na wrzesień. W chwili obecnej nie są znane pozostałe szczegóły dotyczące jej udziału w produkcji. Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy nasza gwiazda próbuje swoich sił na małym ekranie. Britney wystąpiła już gościnnie w takich serialach jak: Sabrina, nastoletnia czarownica (1999), Kenan & Kel (1999), Sławny Jett Jackson (1999), Médico de familia (1999), Will & Grace (2006), Jak poznałem waszą matkę (2008) i Glee (2010).

Komentarze (4)add comment

klałdik :

0
Nie mogą się doczekać, Brit jest przezabawna
23:18 - 11.08.2015

arab-nz :

0
Tia, jeżeli ma zagrać tak, jak w Pretty Girls, to ja odpadam. Tuż po załamaniu była bardziej wyluzowana, niż teraz.
20:02 - 12.08.2015

Muffinka nz :

0
Jedynie podobała mi sie jej postać w how i met your mother... Szkoda ze kilkanaście lat temu gościnnie do Friendsów jej nie wzięli smilies/tongue.gif mogła byc któraś z głupich blond sióstr Rachel czy cos xD tego serialu Jane the virgin w ogóle nie kojarzę, ciekawiej by było gdyby wrzucili ja do czegoś bardziej popularnego jak teoria wielkiego podrywu czy dwie splukane dziewczyny
07:20 - 13.08.2015

Marcinnn :

0
coś ostatnio nam Bryta szaleje, najpierw jakieś wyjścia na gale, teraz serial, chyba jej się znudziło siedzenie na dupie XDD
13:28 - 14.08.2015

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy