"Dzień Britney" uhonorowaniem lukreatywnej rezydentury w Vegas!
Wpisany przez Curious   

"Britney Day, 5-ego listopada w Las Vegas! Co za zaszczyt! Nie mogę się już doczekać świętowania z Wami w Las Vegas. Zobaczymy się tam?" - zagadnęła wesoło w wiadomości pozostawionej na swoim koncie Twitter Britney Spears. Przekazała tym samym śledzącym ją wielbicielom bez wątpienia wesołą nowinę, jaką jest ustanowienie 5 listopada 2014 roku Dniem Britney Spears w mieście, w którym obecnie odbywa swą rezydenturę koncertową, Britney: Piece Of Me.

Z tej okazji już w przyszłą środę 5 listopada punktualnie (?) o godzinie 17:30 Britney pojawi się na promenadzie należącego do spółki Ceasars Entertainment kompleksu The LINQ, gdzie z rąk przewodniczącego komisji Clark Country Steve'a Sisolaka odbierze klucz do dzielnicy Las Vegas Strip, znanej z mieszczących się tam licznych ekskluzywnych hoteli i kasyn, części Las Vegas Boulevard.

"Klucz do okrytego wielką sławą Strip jest uhonorowaniem osoby Britney Spears oraz ogromnego sukcesu jej koncertowej rezydentury 'Britney: Piece Of Me'. Rezydentura ta, to przedsięwzięcie, które od grudnia zeszłego roku konsekwentnie wyprzedaje się jak świeże bułeczki" - napisano na łamach bloga TotalRewards.com w artykule udostępnionym na koncie Twitter resortu Planet Hollywood, również znajdującego się na Las Vegas Strip i systematycznie przyciągającego tysiące fanów gwiazdy popu którzy tłumnie gromadzą się w będącym pod jego skrzydłami teatrze Axis, by zobaczyć show swej idolki.

"Britney mocno wpłynęła na życie rozrywkowe i turystyczne miasta Las Vegas - mało tego, ciągle dodaje nowe daty swoich koncertów, by spełniać oczekiwania fanów z różnych zakątków globu" - stwierdzono w artykule. Okazuje się, że w duchu "Dnia Britney" wyjątkowymi atrakcjami 5 listopada będą mogły cieszyć się... wszystkie inne panie, których imię wymawia się jako "Britney", niezależnie od pisowni! "Poczynając od godziny ósmej rano, pierwsze sto 'Britneyek' zgłoszonych osobiście w gmachu High Roller Wheel House otrzyma różowe opaski na nadgarstki, gwarantujące im całkiem darmową wejściówkę na koncert w Axis, który tradycyjnie o dziewiątej wieczorem rozpocznie Britney Spears" - ogłoszono.

Dodatkowymi gratkami będą dla dziewczyn także: drobne upominki-niespodzianki oraz darmowy przejazd High Rollerem, położonym prawie 168 metrów nad ziemią. To doskonały i jedyny w swoim rodzaju punkt obserwacyjny z widokiem na Vegas, należący do The LINQ. "Panie zostaną ponadto obdarowane miejscami stojącymi w specjalnej, stworzonej tylko dla nich sferze 'Britneyek', gdzie podczas mającego miejsce jeszcze tego samego dnia wydarzenia z udziałem Britney Spears, nie będą mieli wstępu inni goście. Zainteresowane będą mogły ustawiać się w kolejce już od szóstej rano przy wejściu do Wheel House Charter Group" - poinformowano.

Dla osób, które nie zmieszczą się w pierwszej setce zostanie przygotowana "nagroda pocieszenia" w postaci jednorazowego karnetu na High Roller, który będą mogły wykorzystać o dowolnej godzinie tego samego dnia. Oczywiście każda z pań biorąca udział w konkursie musi mieć przy sobie dokument poświadczający jej tożsamość - może to być prawo jazdy, akt urodzenia, paszport lub dowód osobisty. "Aby wziąć udział w show Britney należy mieć ukończone co najmniej 6 lat, natomiast goście w wieku 15 lat i mniej muszą przyprowadzić ze sobą opiekuna" - zaznaczono. A stawka koncertów ciągle rośnie... Zgodnie z nowymi informacjami udostępnionymi przez serwis TMZ, widząc niebywale duże zainteresowanie koncertami Britney Spears w Las Vegas, jej sztab wynegocjował nowe warunki rezydentury.

Od teraz zamiast planowanych 310,000 dolarów gwiazda popu będzie zgarniać bagatela, 475,000 dolarów za jeden wieczór, wliczając w to dochody zarówno z biletów, jak i pamiątkowych artykułów zakupionych w sklepie z płytami, koszulkami oraz biżuterią sygnowaną jej nazwiskiem. Łącznie, to naprawdę imponująca suma miliona dolarów za tydzień pracy! Dla porównania, zarabiająca jak dotąd najwięcej w Las Vegas kanadyjska piosenkarka Celine Dione zgarnia(ła) około 476,000 dolarów za koncert. Ach, to życie performera...

Komentarze (18)add comment

hotasice :

0
na tym zdjęciu w newsie Britney ma podobny strój jak ten w występie z toxic/stronger/crazy/till the world ends tylko bardziej normalniejszy, bo ten z vegas jest bardziej jak body na dziecko czy jak to sie tam mówi smilies/smiley.gif
22:09 - 23.10.2014

lenaa :

0
Tyle kasy za playback i marny taniec...koniec świata nadchodzi, ludziska :/
22:16 - 23.10.2014

Arczi :

Krawczyk
Przyjdzie, spięta podziękuje powie że świetnie się bawi w vegas i tyle smilies/smiley.gif ale miło z ich strony, chcieli zarobić na takiej gwieździe i zarobili więc tylko się cieszyć. Britney też nie narzeka. Swoją drogą, pól miliona za półtorej godziny MATKO smilies/shocked.gif
22:42 - 23.10.2014

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Coby nie mówić, to rezydentura okazała się prawdziwym sukcesem finansowym więć szybko z tego projektu nie zrezygnują.
04:12 - 24.10.2014

fanka xtiny i britney :

0
Nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak można tyle zarabiać;]
05:59 - 24.10.2014

Matiz :

MatiSimek
Czyli jednak J.Lo nie będzie zarabiać w Vegas więcej smilies/grin.gif
06:08 - 24.10.2014

koballo :

koballo
To jest jakaś tragedia, widać, że chyba nie mają na co pieniędzy wydawać...
06:19 - 24.10.2014

b :

0
Przepłacają... ojj przepacają.
08:10 - 24.10.2014

misiu :

0
oj znów zazdrość przez was przemawiasmilies/cheesy.gif
09:46 - 24.10.2014

Łukasz-->nz :

0
To dowód na to, że nic się nie zmieni w postępowaniu Britney. Nadal jest maszynką do robienia pieniędzy. Prawdziwa Britney już nigdy nie wróci, bo i po co? Wszystko i tak dobrze się sprzedaje, nawet jeśli jest kiepskie.
10:39 - 24.10.2014

uhlala :

0
Masakra, za taką amatorkę dostaje miliony... W głowie się nie mieści.
11:04 - 24.10.2014

Adam :

weirdo
misiu - zazdrość o co? Kiepską formę? Sory, mam lepszą. Lepiej też się ubieram. I w ogóle lepiej funkcjonuję.
11:07 - 24.10.2014

rafal :

0
Zarabia pół kafla za noc a nawet jej się dobrze zatańczyć układów nie chce, niezłe jaja smilies/cheesy.gif
11:52 - 24.10.2014

amyseeker :

sawyer
Chyba nikt z nas nie spodziewał się takiego sukcesu komercyjnego. Gdyby Britney 10 lat temu grała w Vegas... To byłoby chyba najlepsze show ever.
12:06 - 24.10.2014

Billy :

Billy
Podobno J.Lo. przymierza się do rezydentury w Vegas i zaproponowano jej stawkę wyższą niż pierwotną Britney. Stąd pewnie szybkie negocjacje, żeby nie być gorszym smilies/cheesy.gif
13:44 - 24.10.2014

Plus :

0
Obstawiam że jak tak dalej pójdzie, Britney przebije Celine w zarobkach.
14:14 - 24.10.2014

lenaa :

0
@Plus, szkoda, że nie w czym innym.. Brit już dawno przebiła wszystkich, jeśli chodzi o zarobki za taką amatorszczyznę smilies/smiley.gif
20:56 - 24.10.2014

arab-nz :

0
Hmmm...na miejscu Celiny czułbym się jakby ktoś mi strzelił w pysksmilies/wink.gif Z całym szacunkiem dla Brit, ale powinni usunąć tą "czwórkę" i zostawić 75 tysi. Tamta kobieta bez robienia fikołków daje mega show i śpiewa na żywo tak, że nie ma właściwie żadnej różnicy między live a płytą. Takimi akcjami robią Britney tylko krzywdę, bo utwierdzają ją w przekonaniu, że odp!erdalanie maniany po prostu się opłaca.
22:26 - 24.10.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy