Wszystkiego najlepszego z okazji świąt i Nowego Roku!
Wpisany przez Curious   

Kochani, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra, ale nie tylko na okres ich trwania, pragniemy złożyć Wam płynące z głębi serca życzenia wszelkiej pomyślności we wszystkim, co Was czeka. Bądźcie silni, zdrowi, gotowi na nowe wyzwania, chętni do nauki, zapaleni do pracy, nie bójcie się porażek i doceniajcie jak najbardziej wszystkie cięższe chwile - one są w naszym życiu po to, żeby nas uczyć. 

Cieszcie się muzyką, emocjonujcie filmami ale przede wszystkim wiedźcie intensywne życie warte opisania w piosenkach i scenariuszach i nie wierzcie w niemożliwe. Bądźcie otwarci; nie dajcie się ponieść nienawiści. Niezależnie od wyznawanych przez Was relgii oraz wartości bądźcie dobrymi ludźmi. Pamiętajcie, to Wy sami żyjecie swoim życiem i badźcie gotowi aby bronić się przed tymi, którzy nie dają Wam dojść do głosu! Wszystkiego dobrego dla Was i naszej Britney.

Załoga BritneySpears.pl

pic.png

Komentarze (3)add comment

gość1 :

0
Dziękujemy świetnej ekipie za zaangażowanie. Bądźcie z Nami i Britney jak najdłużej. Wesołych Świąt dla bs.pl i fanów Brit!
15:50 - 23.12.2015

Natalia :

LuckyStar
Curi. Piękne życzenia dziękuje.Dodające niesamowitą siłę i otuchę dające chęć do działania.Dziękuje pięknie całej załodze najlepszej załodze na świecie!!!Życzę Wam ciepełka świątecznego aby trwało przez cały rok,szczęścia rodzinnego,miłości,spełnia marzeń.I pozdrawiam Belle!!!:*:*:*
Wasza LuckyStar
17:09 - 23.12.2015

xd :

0
Życzę Wesołych Świąt całej załodze, w szczególności Curious. I także Belle, jeśli czyta.
07:41 - 24.12.2015

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy