#freebritney - zamieszanie wokół zniknięcia Britney Spears
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Według informacji podawanych przez pojedyncze, anonimowe źródło, rzekomo związanym ze środowiskiem współpracującym z Britney Spears, nasza gwiazda przebywa w ośrodku zdrowia psychicznego nie od 3 tygodni, a od ponad 3 miesięcy! Piosenkarka miała rzekomo zostać umieszczona tam wbrew swojej woli wskutek decyzji jej ojca Jamiego Spearsa.Powodem tak drastycznych środków miała być przypuszczalna niesubordynacja Britney wobec jej ojca oraz sztabu. Nieco odmienne zachowanie artystki zostało zauważone podczas prób do rezydentury Domination, co doprowadziło do odkrycia, iż Brit zaczęła omijać, a ostatecznie przestała zażywać przepisane jej leki. Po przymusowej wizycie u lekarza, artystka miała otrzymać propozycję zmiany leków, jednak zainteresowana miała sprzeciwiać się przyjmowaniu jakichkolwiek leków.

Dodatkowo, na początku stycznia Britney widziana była prowadząc samochód, co rzekomo jest czynnością zakazaną przez jej ojca. Całość wydarzeń miała rozwścieczyć Jamiego, który zdecydował o "zakończeniu teatrzyku" oraz zamknięciu swojej córki w szpitalu psychiatrycznym. W marcu tego roku jej kurator Andrew Wallet poprosił sąd o zwolnienie z funkcji ze skutkiem natychmiastowym, co miało mieć rzekomo związek z jego sprzeciwem wobec podjętych działań. Dodatkowo oliwy do ognia ma dolewać fakt, iż Larry Rudolph, menadżer Brit od ponad 20 lat, na jednym ze spotkań miał podnieść temat wzrostu sprzedaży biletów na wznowione w przyszłości show w Vegas, związanym z możliwym wzrostem zainteresowania osobą Spears po zakończeniu jej kuracji w ośrodku.

Jako redakcja BritneySpears.pl proponujemy zdystansować się od tych doniesień (przynajmniej tymczasowo), przede wszystkim ze względu na fakt, iż wszystkie te informacje pochodzą z jednego, anonimowego i niepewnego źródła. Żadne inne źródła nie potwierdzają tych doniesień o rzekomym "uwięzieniu" piosenkarki. Przekazane przez nas informacje pochodzą z godzinnego podcastu Britney's Gram zatytułowanego "Free Britney" [do odsłuchania tutaj].

alt

Komentarze (11)add comment

koballo :

koballo
Wcale bym się nie zdziwił, jeśli to by była prawda. Jej zachowanie w zeszłym roku było bardzo dziwne, natomiast w tym roku była widziana tylko raz plus ta wizyta u fryzjera, skąd jest tylko jedno niewyraźne video jakiejś celebrytki. Jak pojawiło się info o tym, że poszła do ośrodka to od razu na jej instagramie pojawił się ten post z 'me time' i jej otoczenie nagle coś o niej zaczęło wspominać (Sam, Jamie Lynn). Teraz pojawiły się wycieki artystyczne, tj. piosenka z czasów Original Doll i klip do Make Me i zaczynam mieć wrażenie, że to kontrolowane przecieki mające na celu odwrócić uwagę od informacji z jej życia prywatnego.
Natomiast dzisiaj matka Britney też wstawila jakiś podnoszący na duchu post na ig. Coś jest na rzeczy i coś się źle dzieje u Britney.
21:52 - 16.04.2019

Lidzia :

0
To źródło nie wydaje się być niepewne, prowadzące podcast mówiły że sprawdziły jego tożsamość i czy faktycznie pracował w tej firmie prawniczej, i że się stamtąd zwolnił ok. 2 tygodnie temu bo się obawiał, że dalsza praca nad tą sprawą pozbawi go prawa wykonywania zawodu.
Bardzo dziwne jest to, że Andrew też najpierw poprosił o podwyżkę za sprawowanie kurateli, a potem zrezygnował. Tam si musiało dziać cos poważnego.
05:54 - 17.04.2019

Muffinka :

Muffinka
Hmm ciekawa teoriasmilies/cheesy.gif
08:11 - 17.04.2019

Muffinka :

Muffinka
To znaczy, napisze też tak, że może się poczuła za bardzo wolna albo zbyt pewna siebie. Osoby chore czesto nie zdaja sobie sprawy ze skutkow odstawienia lekow, nie czuja, ze są chore. Mam nadzieje,ze z nia bedzie ok i ze szybko wyjdzie do dzieci i do Sama i niech sobie zyje szczesliwa. Jamie się w końcu musi nia opiekowac, kuratela trwa wiec logiczne,ze Brit nie potrafi tego sama zrobić.
11:35 - 17.04.2019

JaJaJa :

0
Ja od początku miałam tylko jedno pytanie. Kto z własnej woli idzie do szpitala psychiatrycznego? Odwyk - tak, terapia - tak, ale szpital? No chyba, że jest jakoś poważnie chora psychicznie i świadoma tego, że potrzebuje pomocy. Bo jak ktoś ma traumatyczną sytuację w życiu i nie radzi sobie z tym, to czy od razu idzie do zamkniętego zakładu? Dziwne to trochę.
11:07 - 18.04.2019

Tom :

Tom
koballo - warto dodać, że modelka, która wrzuciła fotę Britney jest z tej samej agencji modeli i modelek co Sam Asghari, serio? Britney akurat wpadła na koleżankę Sama? Nie sądzę. a jej zachowanie w zeszłym roku? Zobacz jej zachowanie w czasie ery FF, koleś z podcastu wyraźnie powiedział, że kuratela miała być ustanowiona na czas Circus Tour, a później ją wykiwali. Więc na trasie FF widać załamany, ulany od leków psychotropowych wrak Britney. Smutne, a Ty Muffinka skończ wreszcie z usprawiedliwianiem Jamiego, jeśli ktoś jest w tak tragicznym stanie psychicznym, to nie daje koncertów, nie jeździ w światowe trasy, nie udziela wywiadów, nie opiekuje się dziećmi... bez przesady, to trwa 11 lat! więc juz dawno powinni albo zwrócić jej wolność, albo odwołać karierę, no sorry... bez stada sępów byłoby ją na to stać
18:57 - 18.04.2019

Tom :

Tom
A no i jeszcze koballo zwróciłeś uwagę na istotny fakt - post na IG Britney o tym my time pojawił się dosłownie chwilę po tych rewelacjach na TMZ. A też wiadomo, że TMZ oraz E! współpracuje blisko z team Britney, bo oni zawsze tylko słodzą, nie ma tam nic nie po myśli teamu... Na E! pojawiła się rozmowa, gdzie właściwie wyśmiano te plotki z miejsca, nie sięgnięto po żadne szczegóły, zrobiono materiał tylko po to aby podkreślić, że to są jakieś kompletne bzdury. Też zastanawiające.
19:02 - 18.04.2019

metempsycho :

0
Wątpię, że dobrowolnie udała się do szpitala psychiatrycznego. Ojciec zachorował, nie miał nad nią kontroli to Bryta złapała wiatr w żagle i znów mogły ją ponieść emocje. Tatuś być może ma się lepiej i zauważył, że córcia się buntuje więc umieścił ją w szpitalu do czasu aż będzie miał nad nią pełną kontrolę.
20:27 - 18.04.2019

Muffinka :

Muffinka
Ale to by było słabe - użalać się publicznie nad ojcem podczas gdy tak się zachowuje? I jeszcze JL, Lynne i Sam nic nie zrobili? Kurczę... z drugiej strony myślicie ze jakby z nią było wszystko Ok to by ja przyjęli na oddział i aż tyle trzymali? Może odwalala jakaś maniane, wątpię ze za prowadzenie auta ją zamknęli
07:44 - 19.04.2019

XXX :

0
Mój ojciec zamknął moją mamę na 4 miesiące w szpitalu psychiatrycznym. Wystarczyła koperta wręczana ordynatorowi pod stołem co drugi tydzień
17:41 - 21.04.2019

Tom :

Tom
Muffinka - ona nie ma praw do stanowienia o sobie, jej ojciec mówi co z nią jest nie tak i jego słuchają, a nie kobiety, która nie ma praw do samej siebie, tak trudno zrozumieć ten paradoks? Poza tym są juz dowody na to, że Britney nie raz już chciała przerwać kuratelę, ale po prostu wtedy robią z niej wariatkę i sprawa wraca do punktu wyjścia
21:52 - 24.04.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy