Britney Spears rozważa koniec kariery
Wpisany przez Hinami   

Według informacji przekazywanych przez brytyjskie media, Britney Spears rozważa koniec kariery! Do takich przemyśleń podczas pobytu w ośrodku zdrowia psychicznego ma rzekomo skłaniać piosenkarkę jej obecna sytuacja życiowa związana m.in. z ciężką chorobą ojca oraz jego niepewną rolą we sprawowaniu wciąż trwającej kurateli. Britney jest pod opieką ojca od 2008 roku, kiedy on został je prawnym kuratorem, ratując tym jej życie i karierę.

Tajemnicze źródło przekazało magazynowi Heat, że "Choć Britney najwyraźniej stara się pogodzić z pomysłem, że jej ojciec pewnego dnia już nie będzie w pobliżu, Britney rozważa to, co jest naprawdę ważne w życiu. Jej bliscy przyjaciele naprawdę wierzą, że mogłaby na dobre zrezygnować z showbiznesu, ponieważ bez jej ojca, który by ją do tego popychał - lub wywierał wpływ na to, co robi - będzie mogła ponownie przejąć kontrolę nad swoim życiem."

Radar Online przekazuje za to, że "Jedyne, czym ma zająć się Britney to uzyskanie pomocy, a ona zameldowała się w ośrodku, aby szukać leczenia. Zrobi wszystko, aby wyzdrowieć, a jeśli to oznacza odejście od występów, to tak musi być. Ludzie wokół niej są bardzo pomocni i nie dbają o to, ile pieniędzy na to pójdzie. Ma już więcej gotówki, niż może wydać, a teraz jest zdesperowana, aby znaleźć coś, czego nie można kupić - szczęście."

Żadne oficjalne źródło od samej Britney tego nie potwierdza. My mamy cichą nadzieję, że do takiej decyzji ostatecznie nie dojdzie, a Brit postanowi po prostu odbyć nieco dłuższą przerwę od show-biznesu, aby później powrócić silniejszą.

alt

Komentarze (3)add comment

Tom :

Tom
Jako fanclub Britney jesteście trochę okrutni pisząc, że macie nadzieję, że do takiej decyzji nie dojdzie. Niech ona robi co chce, mnie też by było przykro, ale ona myślę musi to skończyć, albo zrobić przerwę, ale taką wieloletnią...
22:19 - 16.04.2019

Muffinka :

Muffinka
Czy ja wiem - fani na pewno nie chcą końca kariery smilies/tongue.gif wiec rozumiem ten komentarz od redakcji. Ja mysle ze Britney jest mega smutno ze jest ograniczona i nie może wydawać muzyki która jej się podoba. Dlatego tez nie dziwie się ze jej występy są straszne i nie potrafi śpiewać swoich piosenek. Tez bym nie chciała takiej kariery. Jej gwiazda się wypaliła już dawno temu. Zeruje na fanach którzy maja sentyment i mogą jezdzic do Vegas. Nasze czasy nie są dla niej. Ludzie którzy nie są fanami zatrzymali się na okresie „ogoliła głowę wariatka”.
08:14 - 17.04.2019

Tom :

Tom
No ciekawe Muffinka, czy nadal jesteś tego zdania, co napisałaś wyżej smilies/wink.gif w świetle nowych rewelacji sprawa wygląda zupełnie inaczej. Ona JEST zakładnikiem swojego ojca, managerów, kontraktów i wytwórni, ona to robi, bo musi, a jedyne co może zrobić, to sabotować to wszystko, odwalać szopki i zachowywać się tak jak się zachowuje, nic więcej. Pamiętam jeszcze dyskusje na ten temat, kiedy część osób pisało, że przecież jej nie zmuszą wyjść fizycznie na scenę - czyżby? niech spróbuje, to trasę odwołają i zamkną ją w psychiatryku... niedorzeczne? teraz już chyba mniej. Dlaczego na trasie Circus była w miarę ok a FF Tour to taki koszmar? bo po Circusie mieli jej oddać wolność, co się jednak nie stało, dlatego się załamała, nafaszerowali ją lekami i efekt przecież każdy z nas widział. Z resztą nie od dziś krążą spekulacje, że po tym jej medialnym załamaniu stało się coś jeszcze gorszego, bo kiedy niby wychodziła na prostą nagle znowu wszystko zawaliła (era FF). Ja wierzę w teorie, że team Britney wiedział, że ten przeciek nadejdzie, dlatego dla odwrócenia uwagi nastąpił przeciek wideo do MM, oraz nowa piosenka. Britney byla widziana u fryzjera? Ciekawy przypadek, że modelka, która to udostępniła, jest z tej samej agencji modelek co Sam Asghari - on jest pewnie kolejnym podstawionym typem aby ją kontrolować, jak Jason Trawick. Matka Britney lajkuje komentarze o tym, żeby oswobodzić Britney, Jamie niby ciężko chory wygląda świetnie na czyimś weselu, ktoś z E! piszę, że dostał zakaz współpracy z Britney bo zrobił sobie z nią zdjęcie bez zgody papa spearsa? Serio? Mam nadzieję, że tym razem się im nie uda, zwłaszcza, że coraz to większe media podłapują temat.
18:48 - 18.04.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy