Tajemnica rozwiązana: Z kim Britney zdradziła Justina
Wpisany przez Hinami   

alt

Och, jaka to była śliczna para! - zapewne wszyscy tak myślimy, patrząc na wspólne zdjęcia czy nagrania Britney Spears i Justina Timberlake'a sprzed kilkunastu lat. Gwiazdy popu były ze sobą od 1999 do 2002, a wręcz idylliczny związek zakończył się nagłym rozstaniem. Plotki głoszą, że z winy Britney. Justin po rozstaniu napisał piosenkę Cry Me A River, a do teledysku zaprosił łudzącą podobną do Brit aktorkę. Nasza gwiazda stworzyła przeprosinową balladę Everytime, a w klipie znaleźć się miały sceny, gdzie z rozpaczy odbiera sobie życie. Ani Britney, ani Justin nie wyśpiewali jednak konkretnie, co, bądź kto, doprowadził do rozstania. Do dziś krążą plotki, że Britney miała zdradzić JT z pewnym choreografem. Czy po 17 latach dowiedzieliśmy się wreszcie z kim?

Nic nie zostało nigdy potwierdzone przez Brit czy Justina, lecz zdaje się, że wreszcie otrzymaliśmy odpowiedź. Wade Robson, choreografer odpowiedzialny za trasy Britney i zespołu *NSYNC, ma być właśnie tym, z którym Britney zdradziła swojego partnera. O artyście ostatnio głośno jest za sprawą kontrowersyjnego dokumentu Leaving Neverland, w którym Robson wypowiada się o jego nieprzyjemnych doświadczeniach z Michaelem Jacksonem. Siostrzenica Króla Popu Brandi Jackson była dziewczyną choreografa, lecz zerwała z nim, gdy okazało się, że ten ją zdradza. Było to około 2001, gdy Robson był w trasie Dream Within A Dream z Britney. Brandi wspomniała te wydarzenia w ostatnim wywiadzie nawiązujacym do dokumentu.

W 2002 po programie Saturday Night Live Justin prawdopodobnie znalazł karteczkę zostawioną przez Wade'a w garderobie Britney i to ostatecznie przyczyniło się do rozstania. Potem napisał utwór Cry Me A River. Pogardzono mną. Byłem wkurzony. Napisałem Cry Me A River w 2 godziny. Nie planowałem tego. Jednak uczucia były zbyt silne i przekształciłem je tak, by ludzie mogli ich słuchać i się z tym utożsamiać. Ludzie mnie wysłuchali i zrozumieli, bo byli w podobnych sytuacjach. - Wspomina po latach Justin w swojej autobiografii Hindsight: & All the Things I Can't See in Front of Me.

Co myślicie o tych plotkach i prawdopodobnych potwierdzeniach Brandi Jackson? Czy nie najlepiej byłoby, gdyby Brit oficjalnie powiedziała co się stało i mielibyśmy choć jeden tajemniczy wątek jej kariery z głowy?

Komentarze (7)add comment

pimpineliusz :

0
smilies/grin.gif mimo wszystko dzastin ma te 3kawalki

09:18 - 16.03.2019

Britbitfan :

0
Czyli to jest potwierdzone przez była dziewczyne Robsona ? Czy dalej nie do konca wiadomo ?
11:59 - 16.03.2019

Hinami :

Hinami
Nic nie jest do końca jasne. Wywiad wyglądał tak, że prowadzący powiedział, że nie wybaczy mu tej rzeczy z Britney j Justinem, a Brandi ma to "No taak" i potem mówili, że fajna piosenka Cry Me A River z tego powstała.
13:05 - 16.03.2019

Muffinka :

Muffinka
Haha ploty to już od początku krążą, dla mnie to jest najprawdopodobna wersja. Wade był cały czas z britney, ćwiczyli seksi choreografie... i tak się stało ze wtopa
13:12 - 16.03.2019

hmm :

0
trudno ją winić, Wade jest/był przystojniejszy i lepiej tańczył smilies/wink.gif
17:42 - 17.03.2019

Muffinka nz :

0
Nie rozumiem osob które zdradzają, jak im zle mogą zakończyć związek i tyle. Brit pewnie myslala ze ujdzie jej to na sucho a tu boom! Widać było ze tez cierpi, doszło do niej ze zrobiła komus krzywdę smilies/sad.gif karma wracasmilies/cheesy.gif
18:13 - 18.03.2019

Mmmm :

0
No nie wiem czy przystojniejszy. Justin to super facet, przystojny, wysoki i te usta... ten drugi ma łeb jak żarówa
21:51 - 27.07.2019

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy