Czy czeka nas współpraca z Burnsem oraz Panic! At The Disco?
Wpisany przez amyseeker   

Jak już wspominaliśmy za pośrednictwem naszego Fanpage'a, producent muzyczny BURNS, odpowiadający za brzmienie piosenki Make Me... wywołał w ostatnich dniach lawinę komentarzy i pogłosek wśród fanów Britney Spears. Na Twitterze muzyka pojawił się wpis od obserwatora o treści: "Jedyne, czego potrzebuję w życiu, to potwierdzenie od BURNSa, że pracuje nad nowym albumem Britney. "Make Me" było doskonałe". Internauta wprawdzie nie doczekał się odpowiedzi, jednak jego wiadomość została przez producenta "polubiona", na co zareagowali inni, twierdząc, iż możliwa jest ponowna współpraca Burnsa z naszą gwiazdą.

Co ciekawe, to nie jedyna pogłoska dotycząca piosenkarki, której źródłem jest popularny serwis społecznościowy. "Plotka głosi, że Panic! At The Disco i Britney Spears mogą mieć wspólną piosenkę, która nie pojawi się na#PrayForTheWicked [nowym albumie zespołu - red.], lecz zostanie wydana osobno. Czy ktoś może to potwierdzić?" - napisał jeden z internautów, oznaczając w swojej wiadomości Brit i amerykański zespół rockowy Panic! At The Disco. Wpis ten również został wyróżniony "polubieniem" ze strony grupy! Fani zwracają uwagę na to, że członkowie zespołu "zlajkowali" dotychczas jedynie 99 wpisów... Czy to oznacza, że faktycznie mogło dojść do współpracy, o której do tej pory nic nie słyszeliśmy? Być może dowiemy się tego już wkrótce!

Komentarze (3)add comment

koballo :

koballo
Uwielbiam te konspiracje, gdy ktoś polubi czyjś komentarz i to już jest oznaka współpracy, co za czasy :x Tymczasem Britney w wywiadzie dla magazynu Grazia wyznała, że nie wie, czy w najbliższym czasie wyda nową muzykę, bo wolałaby zacząć pisać dla młodych artystów.
07:31 - 26.03.2018

luk :

0
ojej bardzo mi brakuje jakiegoś hitu od Britney na miarę SCREAM AND SHOUT lub TIL THE WORLD, gdzie były grane wszędzie i były prawdziwymi hitami! Niestety piosenki z GLORY przepadły i nie wybiły się na tle innych...
14:37 - 26.03.2018

abc :

0
Nie jestem przekonany, czy tak szybko dostaniemy nową muzykę. Jeżeli już to za rok, może dwa... chociaż fajnie gdyby w przypływie tych dobrych informacji (kampania, trasa itd) znalazło się i miejsce chociaż na jeden nowy singiel
22:23 - 26.03.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy