Britney Spears zawalczy o swoje życie prywatne!
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Rok 2007 i początek 2008 nie był najlepszym okresem w karierze i życiu osobistym Britney Spears. Nieodpowiedzialne zachowanie i problemy z używkami doprowadziły do upadku gwiazdy, która kiedyś była idolką wszystkich nastolatek. Skutkiem tragicznych zdarzeń mających miejsce w styczniu 2008 roku była przymusowa hospitalizacja na oddziale psychiatrycznym piosenkarki oraz rozpoczęcie sądowej kurateli. Wygląda na to, że Brit już wkrótce odzyska kontrolę nad swoim życiem! 

Jak podaje magazyn US Weekly, Britney Spears zamierza walczyć o odzyskanie kontroli nad swoim życiem prywatnym. Jako dowód swojego powrotu do zdrowia, piosenkarka miałaby przedstawić ogromne postępy, jakie poczyniła w ciągu ostatnich lat, które zaowocowały stabilnym życiem prywatnym i zawodowym. Brit nie miałaby nic przeciwko, gdyby ojciec nadal sprawował pieczę nad jej finansami, jednak jako 36-letnia kobieta chciałaby zyskać prawo do decydowania o swoich sprawach prywatnych.

Artystka miałaby zacząć sądową walkę po zakończeniu swojej letniej trasy koncertowej, obejmującej 28 koncertów w USA i Europie. Uważacie, że Britney jest zdolna do ponownego objęcia kontroli nad swoim życiem?

Komentarze (5)add comment

Mk :

0
Tak jest!!! Trzymam kciuki
19:20 - 16.02.2018

kkkggg :

0
Tak! Niech walczy w końcu o swoje! Trzymam kciuki
20:30 - 16.02.2018

Muffinka :

Muffinka
Myślę, ze jak juz jest ogarnieta to nie bedzie musiala wielce „walczyc”. Ma nadzor wiec ci ludzie dobrze wiedza jak sobie radzi i czy kuratela moze byc zniesiona. Jest za! Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie dostala po dupie i przez 10 lat tato musial sie nia zajmowac... juz czas byc samodzielna kobieta smilies/smiley.gif a tak naprawde to czas pokaze czy sobie radzi „na wolnosci” czy tez nie. Go Britney!
08:14 - 17.02.2018

Klaudia34 :

0
Nigdy nie powinno dojść do ubezwlasnowolnienia, nie ważne jakie miałoby to skutki.
22:35 - 22.02.2018

b :

0
Moim zdaniem Britney nigdy nie będzie zdolna do "zarządzania" sobą w stu procentach. Nie da rady. Ona od dziecka żyje w bańce. To się nigdy nie zmieni. Skoro tyle lat utrzymują kuratele to znaczy, że jest potrzeba. Zmienia facetów jak rękawiczki,zachowuje się jak nastolatka, a zaraz będzie po 40stce. Widać w jej zachowaniu, że nie jest do końca normal. Zapłaciła dużą cenę za spełnienie marzeń.
Mimo to trzymam kciuki
19:26 - 26.02.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy