Czy Britney pojawi się w reklamie Pepsi na Super Bowl?
Wpisany przez amyseeker   

Najświeższe plotki krążące w sieci głoszą, że Britney Spears po wielu latach ponownie pojawi się w jednej z reklam Pepsi, która wyemitowana zostanie podczas tegorocznego Super Bowl - najważniejszego wydarzenia sportowego w USA! Obok marki Elizabeth Arden (twórcy perfum sygnowanych nazwiskiem gwiazdy), to właśnie producent popularnego napoju został sponsorem nadchodzącej trasy koncertowej piosenkarki.

Koncern rozpoczął niedawno nową kampanię o nazwie "Pepsi Generations", podczas której na tapet zostaną wzięte m. in. najważniejsze wydarzenia z przeszłości firmy - Pepsi chce w ten sposób uczcić swój wkład w pop kulturę. Warto przypomnieć, że reklamy z udziałem Britney Spears należały do tych najpopularniejszych w historii firmy. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Pepsi jest sponsorem Super Bowl Halftime Show, podczas którego występują największe gwiazdy, a według serwisu Bustle, fragmenty słynnej reklamy "Joy Of Pepsi", w której w 2001 roku wystąpiła nasza gwiazda, mają się pojawić w wyżej wspomnianym spocie.  

Fani Britney Spears podejrzewają, że ponowna współpraca z Pepsi związana jest z "sekretnym projektem", na temat którego wielokrotnie już spekulowano. Na opublikowanym ponad dwa miesiące zdjęciu niektórzy nawet dopatrzyli się logo firmy na paznokciach piosenkarki... Dotychczas jednak żadne wiarygodne źródło nie potwierdziło krążących w Internecie pogłosek. Czy okażą się one jedynie wymysłami fanów piosenkarki? Prawdopodobnie dowiemy się tego już wkrótce!

Komentarze (5)add comment

laceandleather :

0
Kocham "Joy of Pepsi"!!! smilies/kiss.gif
07:24 - 24.01.2018

Sowa008 :

0
Masakra,wolałbym nowy album.
Ale tu liczy się już tylko
07:40 - 24.01.2018

pimpineliusz :

0
smilies/cheesy.gif mnie po pepsi boli brzuszek. ogolnie to nie lubie tak cukrowanych napojow smilies/tongue.gif
09:08 - 24.01.2018

lol :

0
Podczas występu Justina Tiberlake na Super Bowl Halftime Show wyskoczy nasza Britney (marzenia)smilies/smiley.gif
11:40 - 24.01.2018

its me :

0
To moze byc prawda i wystep jakis na SuperBowl, przynajmniej na sekunde niech sie pojawi hihi
14:26 - 24.01.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy