Przerażona Britney Spears nie chce wracać do Las Vegas!
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

W niedzielnę wieczorem świat został wstrząśnięty przerażającymi doniesieniami z Las Vegas, gdy fani muzyki zgromadzeni na the Route 91 Harvest Festival, znaleźli się pod ostrzałem szaleńca znajdującego się w jedym z pobliskich hoteli. Straszliwy atak, w wyniku którego zginęło 59 osób a ponad 500 zostało rannych, szczególnie dotknął świat muzycznego show-biznesu. Zewsząd płyną kondolencje dla rodzin ofiar, wyrazy smutku, a nawet nawoływania do zmiany prawa dotyczącego posiadania broni.

Jak donosi seriws RadarOnline, Britney Spears poczuła się szczególnie poruszona wydarzeniami, które zaszły w miejscu, które od prawie czterech lat stanowi jej drugi dom. Piosenkarka rzekomo ma być przerażona do tego stopnia, że nie chce wracać do Miasta Grzechu, gdzie już w przyszłym tygodniu ma rozpocząć kolejną serię występów w ramach swojej rezydentury Britney: Piece Of Me. "W chwili obecnej [Britney] chciałaby móc zrezygnować z reszty obowiązującego ją kontraktu, gdyż wcale nie czuje się bezpiecznie, aby tam wrócić i występować przed dużym tłumem" donosi informator portalu. "Prawdę mówiąc, ona naprawdę świrowała przez to, co zaszło. Dotychczas była lekko paranoiczną osobą, lecz ubiegłe wydarzenia zaniepokoiły ją i jej rodzinę o jej bezpieczeństwo". 

Ponoć nie tylko nasza gwiazda jest przerażona tym, co stało się w Vegas - towarzyszący jej podczas show liczni tancerze również nie chcą wracać do pracy. "Część z nich jest gotowych zrezygnować w tym momencie. Nikt, kto współpracuje z Britney przy tym show, nie czuje się w chwili obecnej bezpiecznie" informuje serwis. Nasza gwiazda wraz ze swoim sztabem oraz właścicielami przybytku Planet Hollywood w Las Vegas, w którym odbywają się występy, prowadzą obecnie rozmowy i próbują znaleźć wyjście z tej patowej sytuacji. Sama piosenkarka ma ponoć walczyć o co najmniej przełożenie najbliższych występów. "Jeśli show nie uda się przełożyć, [Britney] ma wymagać co najmniej czterokrotnego powiększenia swojej ochrony". 

W chwili obecnej nie ma żadnych informacji potwierdzających lub obalających doniesienia serwisu. Najbliższy koncert dwudziestejpierwszej serii show zaplanowany jest na 11 października. Uważacie, że Britney Spears powinna wrócić do Miasta Grzechu i dokończyć swoją rezydenturę?

Komentarze (6)add comment

Joan :

0
Niestety Radar online nie jest wiarygodnym źródłem
14:11 - 6.10.2017

Muffinka :

Muffinka
Moim zdaniem to normalne. Ma dla kogo żyć, kto wie co takim świrom w głowie siedzi? Takich ludzi jest mnóstwo, a ona byłaby łatwym celem. Tyle już tragedii było - nie tylko jeśli chodzi o zamachowców, ale nawet psychicznie chorych fanów. I cenne życia się skończyły smilies/sad.gif Nieważne co zrobi, ja rozumiem, że może sie obawiać.
11:26 - 10.10.2017

TomTom :

0
Musi wystąpić ja kupiłem bilety na dzisiejszy koncert. Poza tym jestem obecnie w Las Vegas i nic nie wskazuje na to żeby to była prawda telebimy nadal pokazują reklamy jej dzisiejszego występu. Także myślę że ta informacja jest wyssana z palca.
23:47 - 11.10.2017

LuckyStar :

LuckyStar
TomTom - jak było na koncercie? Ale Tobie zazdroszczę....smilies/cry.gifsmilies/cry.gif jak wrażenia? Pozdrawiam smilies/smiley.gif))smilies/cool.gifsmilies/cool.gif
12:52 - 14.10.2017

TomTom :

0
LuckySTar było super bawiłem się dobrze. Sala była wypełniona po brzegi. Niesamowita atmosfera
17:24 - 14.10.2017

LuckyStar :

LuckyStar
TomTom- super,masz pamiątkę na całe życie niesamowite wspomnienia smilies/cool.gifsmilies/cool.gifsmilies/cheesy.gif smilies/smiley.gif Sala wypełniona po BRZEGI no i niech mi ktoś teraz powie znowu, że Britney jest "upadłą gwiazdą"....smilies/tongue.gifsmilies/tongue.gifsmilies/tongue.gif Po tylu latach trwania rezydentury nadal tłumy przychodzą na koncerty niesamowite tak potrafi tylko Britney. smilies/cool.gifsmilies/cool.gifsmilies/cool.gif
17:03 - 15.10.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy