Marzenia o kolejnym dziecku i ojcowska kontrola, czyli garść plotek!
Wpisany przez Roten   

picBritney Spears nigdy nie kryła swojej sympatii do małych dzieci. Piosenkarka ma już dwóch synów: 12-letniego Seana Prestona i 11-letniego Jaydena Jamesa, którzy we wrześniu obchodzili urodziny. Na portalu Gossip Pop pojawiła się jakiś czas temu pogłoska, że Brit marzy o kolejnym dziecku. I mimo, iż z pewnością gwiazdę stać na trzeciego potomka, na przeszkodzie podobno stoi jej ojciec, Jamie Spears. To właśnie on ustanowił nad nią kuratelę w 2008 roku, po tym, jak jego córka zaczęła zmagać się z problemami psychicznymi i załamała się na oczach całego świata. Jamie sprawuje nad nią opiekę do dzisiaj, według plotek, ingerując mocno w jej życie prywatne.

"Britney od zawsze chciała mieć córeczkę i nie marzy o niczym innym oprócz pozostania w domu z dzieckiem i Samem [Asghari'm] u swojego boku" - taki cytat możemy znaleźć na portalu, który uzyskał taką informację od tajemniczego informatora. Piosenkarka spotyka się z Samem - modelem, który wystąpił w jej teledysku do utworu Slumber Party- od mniej więcej roku. Według plotek, oboje marzą o powiększeniu rodziny.

Ojciec Spears nie popiera jednak tego pomysłu, sugerując córce, że lata temu poddała się przecież zabiegowi podwiązania jajowodów! Wszystko to brzmi jak jeden wielki chaos w rodzinie Britney, jednak nie radzimy traktować tych pogłosek poważnie. A samej Britney życzymy jak najmądrzejszych decyzji życiowych... :)

***

[AKTUALIZACJA] Z Instagrama Britney: "Jestem całkowicie załamana tym, co usłyszałam w wiadomościach tego ranka. Modlę się za ofiary nocnej tragedii w Las Vegas. #PrayForLasVegas"

Komentarze (1)add comment

Muffinka :

Muffinka
To,ze pragnie to widac na każdym kroku, sama też to powtarza. Z tymi jajknikami to nie uwierze smilies/tongue.gif never ever... chociaz...no niby nie zaszla w ciaze przez 11 lat. Watpie by ojciec dawal jej codziennie tabsy.
17:28 - 2.10.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy