Czy Britney Spears wystąpi na SuperBowl 2018?
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

Według doniesień portalu New York Daily, prawdopodobnym jest, iż Britney Spears wystąpi na przyszłorocznym Super Bowl Halftime Show! Piosenkarka miała rzekomo przekonać swój sztab do tego pomysłu, który to obecnie prowadzi już ponoć rozmowy z producentami telewizyjnymi. "Britney uczyniła jasnym to, iż jej marzeniem jest wystąpić na Super Bowl" - twierdzi informator gazety. Nasza gwiazda, znana z takich utworów jak Toxic, Womanizer czy ...Baby One More Time, posiada pakiet hitów i urok właściwe dla głównej gwiazdy wieczoru. Według źródła portalu, podczas 12-minutowego występu, Britney na scenie mogłyby towarzyszyć również inne gwiazdy.

W zeszłym roku, podczas wywiadu dla BBC Radio 1 piosenkarka została zapytana, czy wzięłaby pod uwagę wystąpienie podczas tego eventu, gdyby otrzymała takową propozycję. "Tak, prawdopodobnie zrobiłabym to" - odpowiedziała wówczas Brit. Trwająca od prawie 4 lat rezydentury Britney: Piece Of Me, jak również niedawno zakończona azjatycka trasa koncertowa Britney Live In Concert, potwierdziły, iż nazwisko Britney Spears wciąż wywołuje emocje i przyciąga tłumy, co przełożyło się na komercyjny sukces obu przedsięwzięć. Ponadto, ukazują one wystarczającą stabilność emocjonalną gwiazdy, która miałaby wystąpić na żywo przed milionami widzów podczas jednego z największych wydarzeń muzycznych roku. 

Przypominamy, iż Brit wystąpiła już kiedyś na Super Bowl. Miało to miejsce w 2001 roku, kiedy to towarzyszyła na scenie zespołowi Aerosmith. Tym razem jednak piosenkarka miałaby być główną gwiazdą show., które odbędzie się 4 lutego w Minneapolis. Plotki o planowanym występie Britney podczas tego wielkiego wydarzenia, pojawiają się co roku. Czy tym razem się sprawdzą? Owy występ byłby idealną okazją, aby uczcić 20-lecie kariery panny Spears, które przypada właśnie w następnym roku.

Komentarze (8)add comment

Rearview :

0
Hm... Może Super Bowl byłby wstępem do trasy w drugiej połowie 2018? Byłoby super.
13:22 - 12.07.2017

pimpineliusz :

0
smilies/smiley.gif sponsor -> pepsi czyli brita bijonce i pinkova beda tancowac
13:43 - 12.07.2017

lol :

0
Oby to była prawda świetna reklama nowej płyty/trasy koncertowejsmilies/smiley.gif
16:54 - 12.07.2017

b :

0
Nie powinna wystąpić. Zrobią Piece of me znów z drobnymi zmianami. Wszystko z playa i pełno gwiazd zeby zapchać wrażenie zagubionej brit. w 2009 jeszcze jak cie mogę, a teraz absolutnie wyjdzie kicha
18:49 - 12.07.2017

abc :

0
Jakoś nie widzę tam Brity, jej playbacku i stresu
18:52 - 12.07.2017

VA :

0
Ludzie... Britney kończy Las Vegas w grudniu więc ona na SuperBowl będzie musiała mieć nowy program nowe show smilies/smiley.gif Wraz z końcem umowy dziewczyna będzie musiała (jeśli wystąpi i np pojedzie w trasę) wymyślić nową oprawę itd... Aż tak ciężko to pojąc smilies/tongue.gif ?
19:19 - 12.07.2017

frytka4ever :

0
To byłoby coś niesamowitego! Ja wogóle to mam pomysł na nową trasę więc na super blow też bym coś mogła wykombinować. Jak się dostać do teamu Britney?
20:20 - 12.07.2017

Jakis1990 :

0
Moi kochani muwcie co chcecie ale nasza Britney nadal jest wielka gwiazda muzyki Pop... Nazwisko Spears nadal króluje... Britney jestes niesamowita Kobieta niezmieniaj sie...smilies/wink.gif
22:35 - 12.07.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy