Britney w nowym reality show? / "B9" bez Bloodshy & Avant!
Wpisany przez Curious   

pic.pngCzyżby Britney Spears szykowała się do stworzenia reality show o swoim życiu? Zdaniem serwisu Naughty Gossip, jak najbardziej! "[W 2004 roku] Britney nagrała już jedno reality show wraz ze swoim byłym mężem, Kevinem [Federlinem, show nosi nazwę Chaotic], a teraz zależy jej na pokazaniu, że od tamtej pory dużo się zmieniła i nie jest już taką samą osobą. Program koncentrowałby się na jej obecnym życiu: na dzieciach, koncertach w Las Vegas i nagrywaniu nowej płyty" - napisano w artykule, powołując się na sekretnego informatora. 

"Wszystko jej się świetnie układa, Britney nie ma nic do ukrycia. Wpuszczenie kamer w jej prywatną przestrzeń pomogłoby w promocji albumu i na nowo zrobiło z niej ikonę popkultury. Ma świadomość, że jej wizerunek został nadszarpnięty, dlatego chce pokazać ludziom że stara dobra Britney którą wszyscy kochali wróciła" - stwierdzono.

Zgodnie z planem, zdjęcia miałyby rozpocząć się za kilka miesięcy, a transmisją reality show zainteresowały się już cztery wielkie stacje, w tym MTV oraz VH1. My natomiast radzimy podchodzić do tych informacji z daleko idącą rezerwą, a w chwilach tęsknoty zaglądać na Instagrama gwiazdy, który z pewnością nie może czuć się przez nią zaniedbywany ;) 

Tymczasem w internecie pojawił się niedawny wywiad grupy Bloodshy & Avant z norweskim oddziałem stacji MTV. W wywiadzie tym Bloodshy (a właściwie Christian Karlsson) opowiedział o ich wieloletniej współpracy z Britney Spears, zaznaczając przy tym, że - po raz pierwszy od czasu poznania piosenkarki w 2002 roku - nie maczali palców w produkcji płyty, nad którą ta aktualnie pracuje. "Nasza współpraca zaczęła się dawno temu i od tamtej pory sporo ewoluowała. Zaprzyjaźniliśmy się z Britney już przy pierwszym spotkaniu, potem spędzaliśmy z nią dużo czasu. Pisaliśmy wspólnie piosenki, a nawet wyruszyliśmy razem w trasę koncertową. Ona sama często do nas dzwoniła, dzieląc się swoimi muzycznymi pomysłami. Byliśmy dobrą drużyną" - stwierdził producent. 

W przeciągu tych czternastu lat duet Blodshy & Avant stworzył dla Britney m.in. takie utwory, jak: "Toxic", "Showdown", "Me Against The Music" (album In The Zone z 2003 roku), "My Prerogative", "Do Somethin'", "I've Just Begun (Having My Fun)" (składanka Greatest Hits: My Prerogative, 2004), "Piece Of Me", "Radar", "Freakshow", "Toy Soldier" (Blackout, 2007), "Unusual You", "Phonography", "Trouble" (Circus, 2008), "How I Roll" czy "Trip To Your Heart" (Femme Fatale, 2011). Zagadką pozostaje zatem, czy kiedyś dane nam będzie uszłyszeć odrzucone materiały z wydanego w 2013 roku ósmego albumu Britney, Britney Jean... 

Komentarze (7)add comment

Karolina :

gerda
Ja bym się ucieszyła z jej show, ale z drugiej strony mówiła w wywiadzie, że chaotic to była najgorsza rzecz jaka jej się przytrafiła w życiu, w sensie wpuszczenia kamer do swojego życia, więc ciekawe co z tego wyjdzie.

16:54 - 5.03.2016

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Chaotic rzeczywiście to najglupsza rzecz jaką zrobiła w swojej karierze.
17:38 - 5.03.2016

PeopleCanNeverTakeAwayYourTruth :

0
Moim zdaniem to nie prawda, Britney miała już nieszczęsny "Chaotic" i "Britney: For the record". Myśle ,że nie odważyła by się znowu na taki krok. Chyba ze by to miało wyjść w stylu "I am Britney Jean" ale reality odpada...
18:11 - 5.03.2016

Belle :

Belle
Blodshy & Avant i Britney Spears w jednym zdaniu... Zawsze lubiłam takie zestawienie. Dobrze mi się kojarzy, szczególnie jeśli chodzi o ITZ. Pozdrawiam wszystkich fanów Britney. Naprawde nie za często tu teraz zaglądam ale zdarza się. Cieszę się że Curious&CO tak dobrze sobie radzą. Pozdrawiam!
14:06 - 6.03.2016

Natalia :

LuckyStar
Belle miło że wpadłaś do nassmilies/grin.gifsmilies/grin.gif Dziękuje za pozdrowieniasmilies/cool.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif Odwiedzaj nas częściej! Buziaczki.
15:47 - 6.03.2016

@@ :

0
No kiedy wresczie będzie ta płyta !!!!!???????
22:00 - 6.03.2016

>@ :

0
Ja chcę nowej płyty a nie reality!!!!!!!
13:35 - 7.03.2016

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy