Celebuzz: pogłoski na temat Britney i Super Bowl...
Wpisany przez Belle   

Według najnowszych doniesień, Britney Spears zamierza wystąpić na imprezie Super Bowl 2016 w Santa Clara w Kalifornii. Pogłoski krążące od jakiegoś czasu w internecie sugerują, że 33-letnia piosenkarka będzie w przyszłym roku główną performerką podczas muzycznej przerwy finałowych rozgrywek footballu amerykańskiego, tzw. Halftime.

Ostatnie lata okazały się być pełne sukcesów dla Britney Spears i jej rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me w Las Vegas. Wygląda więc na to, że sukces podbudował jej pewność siebie i gwiazda jest gotowa, by dać muzyczny występ na Super Bowl. By nie dać wam jednak popaść w zbytnią euforię, musimy nadmienić, że plotki o występie rozpowszechnia [mało wiarygodna gazeta] National Enquirer, zatem informacji tej nie można traktować jako oficjalnej.

"Britney jest gotowa, by zrobić coś naprawdę niecodziennego. W przyszłym roku z całą pewnością zamierza stać się częścią muzycznego show w przerwie rozgrywek Super Bowl. Szczegóły występu nie zostały jeszcze w najmniejszym stopniu przedyskutowane, jednak już teraz wiadomo, że będzie to coś wielkiego" - zdradziło (anonimowe) źródło gazety.

To samo źródło zarzeka się także, iż do występu na Super Bowl na scenie dołączy do Britney… Miley Cyrus. Pomysł ten nie jest wcale taki do końca naciągany, jeśli weźmie się pod uwagę, że Spears i Cyrus mają tego samego menagera, Larry’ego Rudolpha. I nie byłby to pierwszy występ Britney Spears na Super Bowl. W 2001 roku gwiazda wystąpiła u boku Stevena Tylera z Aerosmith, Mary J. Blige, Nelly’ego i chłopaków ‘NSYNC.

Dla serwisu Celebuzz: Jess Cohen / Tłumaczenie: BritneySpears.pl

Komentarze (6)add comment

Lucy 14 :

0
Kiedyś jak najbardziej, ale teraz...NIE!
23:18 - 12.03.2015

lenaa :

0
Tylko nie to!!! Mówiłam, żeby nie utwierdzać jej w (błędnym) przekonaniu, że jest w superformie, bo to tylko jej zaszkodzi, jeśli nadal będzie się opierdzielać i myśleć, że już nic nie musi udowadniać, to to będzie KATASTROFA!!! Lepiej już, żeby skupiła się na tych dzieciach i dała sobie spokój z występami, bo tylko się ośmiesza, takie imprezy to już nie dla niej, niestety, ona robi od jakiegoś czasu tylko tyle, ile musi, zero w tym pasji i artyzmu, tylko czysty biznes, więc choćby dlatego raczej włożyłabym ten njus między bajki, to już nie ta sama Britney, która lubiła wyzwania i nie robiła nikomu łaski, że wystąpi...
23:21 - 12.03.2015

12345 :

0
Szczerze mowiac, musze stwierdzic, ze dziwi mnie fakt ze Britney Spears do tej pory nie byla glowna gwiazda na zadnym Halftime Show
11:10 - 13.03.2015

YourTheWorstNightmare :

YourTheWorstNightmare
A ja jestem jak najbardziej na tak. smilies/cheesy.gif
14:40 - 13.03.2015

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Jak jej dadzą 15 tancerzy i 60 rekwizytów na scenę to występ się uda.
08:27 - 14.03.2015

b :

0
jestem przeciwko, ośmieszy się jeszcze bardziej (o ile da się bardziej)
10:16 - 14.03.2015

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy