Sojusz obrońców życia uczuciowego Britney Spears!
Wpisany przez Belle   

Fani Britney Spears dobrze wiedzą, że jej tata i kurator w jednym, Jamie Spears monitoruje każdy z jej związków. Jej życiu uczuciowemu bacznie - ze względu na ich wspólne dzieci - przygląda się także były mąż, Kevin Federline. I chociaż były tancerz ma własną, szczęśliwą rodzinę podobno nie spuszcza oka z przewijających się co raz nowych partnerów swojej sławnej ex. Według najnowszych doniesień magazynu OK!, powołującego się oczywiście na swoje ekskluzywne źródła, Kevin Federline odbył już poważną rozmowę z nowym chłopakiem Britney, Charliem Ebersolem.

Zdaniem informatora gazety, były małżonek gwiazdy zdecydował się na rozmowę dlatego, iż jest już naprawdę zmęczony widokiem zmieniających się facetów w życiu Britney, co automatycznie rzutuje na życie ich synów, 9-letniego Seana Prestona i 8-letniego Jaydena Jamesa. Nie chce też, by Britney znów dała się naiwnie wykorzystać. "Kevin doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak bardzo Britney pragnie znaleźć tego jedynego, ustatkować się i mieć więcej dzieci. Odbywając rozmowę z Charliem chciał się upewnić, że Britney nie trafiła na kolejnego kretyna" - stwierdził informator.

Na szczęście dla Britney, pogawędka pomiędzy mężczyznami potoczyła się dobrze. Wszystko odbyło się na poziomie i w przyjaznej atmosferze. Choć zdaniem źródła, małą chwilą grozy był moment, kiedy Charlie starał się przekonać Kevina o prawdziwości i szczerości swoich uczuć do Britney. "Ostatecznie, panowie osiągnęli porozumienie, ale Charlie wie, że jeśli zadrze z Britney, zadrze jednocześnie z Kevinem" - podsumował doniesienia redaktor magazynu OK!. "Relacje pomiędzy byłym mężem, a nowym chłopakiem Britney Spears są jak najbardziej poprawne. Charlie wydaje się nawet być pod wrażeniem tego, że jego dziewczyna ma w byłym mężu swego obrońcę i opiekuna" - stwierdziło źródło.

Komentarze (13)add comment

ehem :

0
Ciekawe że to właśnie Kevin był największym jej błędem. Przez niego skończyła w psychiatryku i straciła prawo do opieki dzieci oraz podupadła jej kariera i zdrowie. Niech lepiej się nie mądrzy.
16:13 - 17.01.2015

MaksAlexander :

0
Hey,nie wiem jak można się z wami skontaktować,ale chciałem napisać,że dziś na TVP kultura o godzinie 19:15 jest program Królowe Popu i w dzisiejszym odcinku będzie m.in. o naszej wspaniałej Blondynie smilies/smiley.gifsmilies/smiley.gif
16:14 - 17.01.2015

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Na przekór losu to obecnie Kevin daje dzieciom większą stabilizację niż Britney.
16:18 - 17.01.2015

Jas :

0
przypominam że zanim Britney poznala Kevina szalała już w najlepsze z Jasonem Alexandrem w Las Vegas. Fani chcą zwalić wine za jej nieszcześcia na Kevina ale sie nie da. Teraz Kevin ma rodzine a Britney sie bawi w rodzine, ciagle z innym facetem.
16:31 - 17.01.2015

klałdik :

0
Jaki on teraz dojrzały, nie powinien nikogo pouczać. Ale to prawda, że ciągle zmieniający się partnerzy Brit. To nic dobrego dla jej dzieci .
18:10 - 17.01.2015

igotthatboomboom :

Tysiek
hahaha ale oni mają wyobraźnie smilies/cheesy.gif Kevin jako obrońca? suuuper smilies/grin.gif
18:12 - 17.01.2015

Damcio :

0
MaksAlexander, Britney o 19:40 będzie smilies/smiley.gif
18:28 - 17.01.2015

assd :

0
oglądałam ten program, prawde mowiac slabo zrobiony, wcześniejszy o mariah carrey był ciekawszy były fragmenty wywiadów z nia, a w tym o brit jakieś głupie dziewuchy co wszy trzepłay
08:22 - 18.01.2015

PewDew :

Blue
Szok że istnieją ludzie którzy wciąż obarczają innych za błędy samej Britney. Zły Kevin, zła Paris, zły tata, wszyscy źli, a Britney niewinna i dobra. Sama sobie na to wszystko zapracowała. Kevin kazał jej imprezować i jeździć z dziećmi po stacjach w środku nocy? Chciała to teraz ma. Kevin się ogarnął, a ona wciąż nie potrafi.
10:07 - 18.01.2015

Muffinka nz :

0
To co się stało z Britney to wina jej słabej psychiki i mentalności dzieciaka... Kevin widocznie miał jej dosyć i im nie wyszło. On jakoś się ogarnął, nie szalał jak Bryta która miała wtedy w nosie swoje dzieci. Prawo do nich straciła na własne życzenie...nikt bez podstaw nie może odebrać matce praw do dzieci...widocznie Britney była w bardzo ciężkim stanie i dalej jest skoro po 7 latach nic się nie zmieniło oprocz tego,ze ojciec ja uspokoił i przynajmniej publicznie dziewczyna sie potrafi zachować. Nie zwalajcie winy na Kevina, bo właśnie teraz widać, że zależy mu bardzo i się jakoś ustabilizował w życiu, ma stałą partnerke, a Britney nie umie się odnaleźc w związkach w ogóle.
12:07 - 18.01.2015

arab :

arab
Bryta wydaje się cały czas być tykającą bombą. Niby wszystko jest ok, ale nigdy nie wiadomo kiedy co jej strzeli do głowy. Być może odzywa się moja fantazja, a może to jest powód rozstań/zdrad. W każdym razie, pod względem związków i tempem zmian partnerów przypomina gimbazę...
12:23 - 18.01.2015

metempsycho :

0
Rodzina popaprańców. Niech koleś spieprza stamtąd póki jeszcze może. Chyba, że już podpisał jakąś klauzulę.
13:01 - 18.01.2015

Muffinka nz :

0
metempsycho-myśle, że im płacą za spotykanie się z Britney smilies/cheesy.gif
13:22 - 18.01.2015

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy