Magazyn "In Touch" spekuluje: Jason chce wrócić do Britney!
Wpisany przez Belle   

Życie uczuciowe Britney Spears to niekończąca się telenowela, której kolejne odcinki (przy małej pomocy samej zainteresowanej ochoczo zmieniającej partnerów) systematycznie dopisują media, dbając o "skandalizujące" zwroty akcji. Najnowsza wieść niesie, iż były chłopak gwiazdy, Jason Trawick pragnie do niej wrócić… Kiedy para rozstała się oficjalnie w styczniu 2013 roku, zrywając hucznie zawierane wcześniej zaręczyny i "pozostając przyjaciółmi", prasa starała się odgadnąć prawdziwy powód tej nagłej i niespodziewanej decyzji.

Teraz według informatorów magazynu In Touch, 41-letni agent gwiazd szuka sposobu, by zbliżyć się do sławnej, byłej narzeczonej za nic mając fakt, iż obecnie pozostaje ona w związku z prawie dziesięć lat od niego młodszym producentem telewizyjnym i pisarzem, Charliem Ebersolem. "Według najnowszych doniesień tabloidu In Touch, Trawick zapragnął wrócić do Britney, jednak ojciec piosenkarki Jamie Spears skutecznie blokuje każdy jego ruch" - napisał redaktor serwisu B2Community.

"In Touch donosi, że Papa Spears nie pozwoli byłemu chłopakowi córki zakłócać jej nowego związku z Ebersolem. Zdaniem źródła gazety, ojciec nie chce, by ktokolwiek z przeszłości Britney miał teraz wpływ na jej życie" - dodał dziennikarz. Jaka jest prawda? Stojący na straży wiarygodności pojawiających się w mediach pogłosek redaktorzy serwisu Gossip Cop uznali, że doniesienia magazynu "In Touch" można włożyć pomiędzy bajki. "Rozmawialiśmy z osobą bardzo dobrze zapoznaną z sytuacją Britney Spears, która wylała kubeł zimnej wody na spekulacje związane z Jasonem Trawickiem" - zapewnili redaktorzy "Gossip Cop". Ich zdaniem, mężczyzna wcale nie próbuje odnowić swojego związku z Britney Spears.

Od czasu rozstania, które miało miejsce dwa lata temu, Britney związała się najpierw z nikomu nieznanym Davidem Lucado, a po doniesieniach o jego zdradzie, szybko pocieszyła się w ramionach znanego już dobrze branży rozrywkowej, 32-letniego Charliego Ebersola. Jasona Trawicka natomiast łączono do tej pory m.in. z aktorką "Igrzysk Śmierci", Leven Rambin. W odróżnieniu jednak od Britney, Jason niechętnie dzieli się chociażby zdjęciami dokumentującymi jakiekolwiek wybranki swojego serca. Kolejne odcinki telenoweli zatem mogą stanąć pod poważnym znakiem zapytania.

Komentarze (1)add comment

Jas :

0
nie sądze by Jason chcial do niej wrócić, taki głupi nie jest. On raczej wspołczuje Charliemu smilies/cheesy.gif
18:06 - 13.01.2015

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy