Britney Spears boi się samotnego życia singielki? / Tweet!
Wpisany przez Curious   

"Przyjaciele Britney Spears martwią się rzekomo jej romansem z amerykańskim producentem telewizyjnym Charliem Ebersolem" - głosi irlandzki portal Her.ie, opierając się na niedawnym artykule brytyjskiego magazynu Closer. Zgodnie ze słowami (jak to bywa w takich przypadkach) nieznanego informatora, ludzie z otoczenia piosenkarki obawiają się, że związek z 31-latkiem ma nie tyle przynieść jej miłość co... zapełnić pustkę po rozstaniu z Davidem Lucadoodrzuconym przez Britney po jego (zarejestrowanej na materiale video) zdradzie.

Teraz gwiazda popu - w niespełna dwa miesiące po zerwaniu - pociesza się w ramionach Charliego, co często mają okazję zaobserwować osoby śledzące jej konta na różnych portalach społecznościowych. "Para niejednokrotnie dzieliła się już na Instagramie zdjęciami świadczącymi o pojawiającym się między nimi uczuciu, jednak według źródła magazynu Closer, przyjaciele Britney twierdzą, że sprawy w jej życiu uczuciowym zwyczajnie toczą się zbyt szybko" - poinformowano na łamach Her.ie.

"Brit wyznała im, że wizja samotności bardzo ją przeraża i że szczerze nienawidzi życia singielki. I chociaż Charlie to świetny facet, znajomi gwiazdy sądzą, że ona sama powinna trochę wyluzować, zwolnić [i odpocząć od związków]. Według zapewnień Britney, jej nowy partner znacznie różni się od poprzednich. Pracuje jako producent, jest przedsiębiorcą z własną firmą... Ponadto uwielbia dzieci i nie kryje się z tym, że jest gotowy na prawdziwe zobowiązanie i założenie rodziny" - wyliczył dziennikarz.

Według źródła magazynu ponadto, Britney Spears i Charlie Ebersol mieli poznać się już kilka lat temu za sprawą ojca piosenkarki, Jamie'ego Spearsa, który od lutego 2008 roku sprawuje nad córką ustanowioną orzeczeniem sądu opiekę prawną. Ta wersja wydarzeń różni się nieco od wersji przedstawionej niedawno przez inny serwis - brytyjski Mail Online, którego redaktorzy zapewniają, że para spotkała się po raz pierwszy zaledwie kilka miesięcy temu. Komu ostatecznie wierzyć? Niezależnie od prawdy, miejmy nadzieję, że przynajmniej sama Britney zna odpowiedź na to pytanie...

***

Komentarze (7)add comment

PewDew :

Blue
Nie potrzeba doniesień magazynów żeby wiedzieć że Britney nie potrafi być sama i potrzebuje boy toya na wyjścia na kawkę.
17:49 - 25.11.2014

arab-nz :

0
Chore życie zawodowe i towarzyskie - tyle w temacie
18:32 - 25.11.2014

Brittan :

0
Kuratela jej przeszkadza, próbuję jakoś o niej zapomnieć szukając nowych "miłości". Wydaje mi się, że ona próbuje się na swój sposób od tego uwolnić. Takie jest moje zdanie.. smilies/tongue.gif
19:11 - 25.11.2014

Adam :

weirdo
A w czym kuratela jej przeszkadza tak konkretnie?
19:45 - 25.11.2014

b :

0
Bardzo to wszystko dziwne i w zasadzie średnio normalne.
20:13 - 25.11.2014

czesiooff :

0
Britney od dawna pokazuje, ze jest raczej Panna lekkich obyczajów i plotki o jej romansach z ochroniarzem z palca wyssane nie sa smilies/smiley.gif
11:19 - 26.11.2014

Emma :

0
Dziwna ona jest i ma przsrane zycie w króre po czesci sama wpadła....małżenstwo z Kevinem i utrata dzici chyba zniszczyły ja na dobre.Nie potrafi nadal stanac na nogi i prawdziwej milości wciąż szuka w z kiepskim rezultatem,a lata mijaja.Do tego nie konczaca sie kuratela...jak dla mnie ona ma juz zmarnowane zycie.
12:53 - 26.11.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy