Nowe zamiłowanie Britney Spears do zaparowanych wnętrz! / Tweet!
Wpisany przez Curious   

Nic bardziej nie odpręża Britney Spears niż sauna! Jak donoszą źródła magazynu Daily Star, 32-letnia piosenkarka uwielbia się wyciszać i relaksować w Mandara Spa należącym do Planet Hollywood, gdzie na czas swej rezydentury koncertowej "Piece Of Me" ma zapewnione wszelkie rozrywki na poziomie VIP. "Odkryła nawet, że ta forma odpoczynku pozwoliła jej zrzucić parę kilogramów" - napisali redaktorzy serwisu ContactMusic.com w swym krótkim artykule.

"Britney [w ostatnim czasie] udało się schudnąć już ponad 2,5 kilograma, co uważa za efekt swych systematycznych sesji w saunie" - wyjaśnił anonimowy informator. "Uważa, że jest to świetny sposób na pozbycie się  nadmiaru ciałka, tak naprawdę bez wysiłku. Britney uwielbia chłonąć w siebie ciepło i przebywać w saunie, dlatego często udaje się tam na dwie dwugodzinne sesje dziennie".

Poza przebywaniem w saunie, gwiazda popu delektuje się także innymi formami rozrywki, takimi jak pływanie, odwiedzanie (innych) ośrodków odnowy biologicznej, gotowanie oraz zwyczajnie: zajmowanie się synkami, 9-letnim Seanem Prestonem i o rok młodszym Jaydenem Jamesem. Britney nie ukrywa również, że obecnie czuję się wspaniale! "Jestem teraz cholernie szczęśliwa" - wyznała niedawno w jednym z wywiadów.

***

Komentarze (5)add comment

Emma :

0
Tak tak tak,bujdy na resorach...
12:25 - 27.10.2014

Lol :

0
Lol, 2,5kg to nie redukcja, to woda, metabolity i glikogen^^^
13:32 - 27.10.2014

misiu :

0
jeju jak ona na tym wango tango pięknie wyglądała, wow najlepszy look ever smilies/kiss.gif
14:55 - 27.10.2014

lenaa :

0
2,5 kg hahahha Moje wzdęcia więcej ważą smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif
15:38 - 27.10.2014

Arczi :

Krawczyk
lenaa - hahah dobre! a na zdjęciu wygląda pięknie jak na każdym tamtego dnia
17:07 - 27.10.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy