Britney jako Kim Sears w ramach wsparcia fundacji do walki z rakiem...
Wpisany przez Belle   

Według najnowszych (nie potwierdzonych do końca przez żadne wiarygodne źródło) informacji dziennikarza Toma Eamesa, opublikowanych na łamach serwisu Digital Spy, bardzo prawdopodobne jest, iż Britney Spears wystąpi w filmie. Tym jednak, którzy chcieliby zobaczyć gwiazdę popu na dużym ekranie przyjdzie się rozczarować. Britney nie zostanie dla odmiany gwiazdą filmu, lecz aktywistką walczącą z chorobami trapiącymi ludzkość... "Bardzo możliwe, że Britney Spears i jej amerykański kolega po fachu Pharrell Williams wystąpią w krótkim klipie z udziałem sportowca Andy’ego Murray’a" - zakomunikował redaktor Digital Spy.

"Szkocki tenisista i były mistrz Wimbledonu zaprosił do współpracy w szczytnym celu całą plejadę gwiazd, która zagrała w jego 'filmie biograficznym' w ramach kampanii fundacji na rzecz walki z rakiem, Channel 4's Stand Up To Cancer. Emisję filmowego telemaratonu - w tym klipu - wspierającego kampanię przewidziano już na koniec tego miesiąca w brytyjskiej telewizji" - zdradził dziennikarz. "Skecz ukazuje [brytyjskiego komika] Richarda Ayoade’a starającego się pomóc Murray’owi w naborze osób, które mogłyby zagrać w (całkiem fikcyjnym) filmie opowiadającym o jego życiu".

"W skeczu zagrali także Michael Sheen, Gordon Ramsay, Rory McIlroy, Cesc Fabregas, Sir Terry Wogan i Ed Sheeran" - wyliczył Tom Eames. "Według doniesień, jakie przedostały się do prasy, Britney Spears ma ponoć zagrać dziewczynę Andy’ego Murray’a, Kim Sears. Film został już zrealizowany i czeka na emisję, która odbędzie się 17 października podczas specjalnego eventu na żywo z udziałem Daviny McCall, Alana Carra i Dr Christiana Jessena". Spot promujący wydarzenie można obejrzeć TUTAJ.

***

Najnowszy C'Lunar Megamix 2014 [Video Remix]

Komentarze (4)add comment

klałdik :

0
super zdjęcie przy newsie.. zobaczymy jak to wyjdzie z tym filmem..
17:19 - 3.10.2014

koballo :

koballo
Niech wspiera! smilies/smiley.gif
17:48 - 3.10.2014

Jas :

0
Britney w komediowych rolach jest dobra, mam nadzieje ze to prawda smilies/wink.gif
17:48 - 3.10.2014

Touch of My Hand(ŁuKaSz) :

Łukasz89
Lubi wszelkie akcje charytatywne więc czekam na rezultat.
20:10 - 3.10.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy