David Lucado i jego własna (niejasna) teoria podrywu...
Wpisany przez Belle   

britw11Były chłopak Britney Spears, który okrył się złą sławą i naraził na srogi gniew jej fanów, stara się odzyskać swoje dobre imię. Jak dowiedział się serwis TMZ, 28-letni David Lucado (nadal) utrzymuje, że w chwili, kiedy miał zdradzić gwiazdę popu, tak naprawdę nie był z nią w związku. "Biorąc sprawę od czysto technicznej strony, Lucado nie zdradził Spears, gdyż nagranie dokumentujące jego taniec godowy z inną dziewczyną powstało w czasie, kiedy on i Britney nie byli już parą" - wyjaśnił redaktor TMZ, powołując się na informatorów portalu.

"Lucado powtarza znajomym, że Britney zerwała z nim o wiele wcześniej [aniżeli do wiadomości publicznej przedostała się informacja o nagraniu]. Zrobiła to 6 sierpnia za pośrednictwem smsa. Źródła bliskie byłej parze zdradziły nam ponadto, że Britney i Davida poróżniły 'wpływy zewnętrzne' - jak na przykład jej kuratorzy - którzy kontrolują życie piosenkarki. Zgodnie z relacją, David miał dostać od Britney jedynie krótką wiadomość: 'Skończyłam z tobą!'".

Co ciekawe, rzekoma zdrada Davida Lucado miała mieć miejsce dzień później, 7 sierpnia, lecz z uwagi na fakt, że on i Britney nie byli już parą, taniec i obejmowanie innej dziewczyny za zdradę uznać nie można… "Według twierdzeń informatora, jak również samego Davida, pomiędzy nim i Britney szybko doszło do zgody. Para miała się zejść dzień po zarejestrowaniu feralnego nagrania - 8 sierpnia" - wytłumaczył dziennikarz TMZ. "Osoby z otoczenia 28-latka twierdzą, że chce on samodzielnie spotkać się z Britney, by przepchnąć jej swoją teorię 'przecież nie byliśmy już wtedy razem' , lecz na taki obrót spraw nie chcą pozwolić współpracownicy gwiazdy, a w szczególności jej opiekun prawny, Papa Spears".

Komentarze (10)add comment

b :

0
Pewnie się nie dowiemy jak to miało być ;P Mimo to, życie z Britney musi być...dziwne ;P
17:24 - 3.09.2014

Łukasz89 :

Łukasz89
Trochę sprzeczne doniesienia, gdyz na jednym z sierpniowych koncertów Britney ponownie zaprosiła jego na scenę
17:32 - 3.09.2014

lenaa :

0
Dlatego ona powinna najpierw odzyskać kontrolę nad swoim życiem, a potem brać się za randki, bo serio, nikt by nie wytrzymał z kobietą, której całe życie jest pod kontrolą 24/7 przez cały sztab ludzi, to czyste szaleństwo!! Ale on i tak niech spada, ledwo z nim zerwała, a on już na następny dzień obracał inną i nawet nic jej o tym fakcie nie wspomniał jak się zeszli...Widać, jak bardzo mu na niej zależy..Wgl ten związek był co najmniej dziwny, zresztą tak samo, jak poprzedni, z tym że Jason to był facet na poziomie, nie jak ten, no i wytrzymał 2 razy dłużej, a nie było tego typu njusów na jego temat..
17:52 - 3.09.2014

Trinity :

Trinity
A może to jej tatuś tak go nie lubił, może przez niego tracił pełną kontrolę nad córeczką, więc robił/robi wszystko, aby ich rozdzielić. Przecież ten cały David nie ma swobodnego dostępu do Britney. Nie może tak po prostu z nią teraz porozmawiać. A oni mogą wmówić jej co chcą. Ona żyje w takiej "złotej klatce".
19:15 - 3.09.2014

misiu :

0
PRZECIEŻ MÓWIŁA NA KONCERCIE O ZDRADZIE...
19:22 - 3.09.2014

lenaa :

0
Wgl dla mnie to jest dziwne, że nikt tego nagrania nie widział, a przecież nie takie nagrania wychodziły na światło dzienne i nikt nie był w stanie tego zablokować, a tu tak sprawnie wszystko załatwili, a przecież z tego, co mówią, to nie było tam nic takiego, a już na pewno nic kompromitującego Brit, stąd zastanawia mnie, czy to video wgl istnieje..Jedno jest pewne, normalne to to wszystko nie jest..
19:28 - 3.09.2014

Matiz :

MatiSimek
Szybki jest, w ciągu 3 dni trzy razy zmienił status związku xD
19:56 - 3.09.2014

koballo :

koballo
Nie chcę nic mówić, ale coś mi zaczyna tu śmierdzieć.
20:20 - 3.09.2014

Łukasz-->nz :

0
Szczerze? Ja się nie dziwię, że Britney nie potrafi sobie poszukać normalnego faceta. Ta dziewczyna nie dba o siebie, jest pod kuratelą od blisko 7 lat, bez praw do dzieci. Jak to może zachęcić normalnego człowieka do budowania związku z kimś takim? Naprawdę współczuję każdemu przyszłemu facetowi Britney. Nie dość, że z samą Britney coś jest nie tak, to jeszcze będzie musiał chłopina stawić czoło sztabowi i nadopiekuńczemu tatusiowi. Ciągle będą patrzeć mu na ręce i obserwować. To chore. Też trochę ta sprawa mi śmierdzi, coś tu nie gra, dlatego w przeciwieństwie do innych nie osądzam Davida.
20:46 - 3.09.2014

Trinity :

Trinity
A może oni tak to specjalnie nakręcają. Tak jak Beyonce i Jay Z, którzy na problemach małżeńskich zarabiają. Jak jest nuda, bilety może się słabiej sprzedają, to "robią" mały dramat, naprawdę myślę, że połowa tego co wiemy o ludziach z showbiznesu, to ściema. Nie mówiąc o tym, co jest ukryte. Oni teraz nawet zatrudniają specjalistów, którzy decydują co pisać na portalach społecznościowych, gdzie się pojawiać itd. A tak w ogóle, to akurat to prywatne sprawy Britney i Davida, a prywatne powinny zostać prywatnymi.
05:59 - 4.09.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy