Poplotkujmy, czyli zdeptane marzenia Księcia Williama... / Perfume Sii!
Wpisany przez Belle   

popprincessmid02crownPrzeglądając doniesienia gazety National Enquirer zawsze można natrafić na najbardziej niewiarygodne plotki. Nie dbając o wiarygodność swoich informatorów, redaktorzy tabloidu co raz serwują swoim czytelnikom kompletnie wyssane z palca, niepodparte żadnymi dowodami informacje. Nie omijają także tematu Britney Spears, która w ich doniesieniach pojawia się systematycznie, a tym razem zapachniało brytyjskim dworem…

"National Enquirer twierdzi, że Kate Middleton wściekła się ostatnio na Księcia Williama za to, że ten chce się wybrać do Las Vegas na koncert Britney Spears w ramach jej rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me w Planet Hollywood. Jak widać, doniesienia tej gazety stają się coraz bardziej niedorzeczne i zwyczajnie śmieszą" - napisał na wstępie swego krótkiego artykułu dla serwisu Gossip Cop dziennikarz Daniel Gates.

Serwis, rozprawiający się w pojawiającymi się w mediach pogłoskami przytoczył doniesienia National Enquirer… "Will i [jego młodszy brat] Książę Harry wydumali sobie, że chcą zobaczyć występ Britney Spears w Las Vegas. Kiedy Kate dowiedziała się o ich planach, po prostu nie mogła w to uwierzyć. Słyszała kiedyś o dawno zapomnianych już plotkach na temat tego, jakoby wiele lat temu [zakochany w księżniczce popu] William miał wymieniać z nią maile" - napisali dziennikarze Enquirer.

"Britney i William rzeczywiście utrzymywali ze sobą kontakt, bo gwiazda popu wygadała się swego czasu w jednym z wywiadów. Potwierdziła, że kiedyś Książę William chciał zaprosić ją na randkę! Co zatem całkowicie oczywiste, Kate postanowiła zdusić obecne plany Williama w zarodku. Sprytnie przypomniała swemu królewskiemu małżonkowi, jak opłakany był rezultat imprezowych eskapad do 'miasta grzechu' jego brata. Przypomniała mu (nie)sławną wycieczkę Harry’ego do dzielnicy Strip [gdzie obecnie koncertuje także Britney]. Pamiątką tej imprezowej, syto zakrapianej alkoholem wycieczki były nagie zdjęcia".

"Niezawodna w swych argumentach Kate powiedziała Williamowi: 'Jestem przekonana, że twoja babcia [Królowa Elżbieta II], podobnie jak ja uzna, że jest to bardzo ZŁY pomysł!'" - podsumowali swoją historię dziennikarze "National Enquirer", przytaczając rzekome słowa młodej Księżnej. Jaka jest prawda? "Źródło zapoznane z sytuacją zdradziło nam, że cała historia to wymysł, wymysł z którego można się tylko śmiać!" - podsumował Daniel Gates na łamach Gossip Cop. "Nigdy nie zostanę TAKĄ księżniczką…" - zaśmiała się Britney przed laty, zapytana o jej rzekome powiązania z Księciem Williamem. "Te plotki są miłe, schlebiają mi, ale to kompletna nieprawda!" - skwitowała.

***

Komentarze (5)add comment

ooooolaaaaaaaaaaaa :

0
co to za sesja ? to zdj w rogu ? smilies/smiley.gif
12:32 - 4.07.2014

Trinity :

Trinity
To chyba sesja dla Elle.
12:56 - 4.07.2014

agata98 :

0
Tak to jest jak ludzie nie mają co w domu robić. Potem wymyślają takie bzdety ,żeby innym ( którzy robią wszystko, tylko nie to co powinni)sie nie nudziło. Lubię czytać plotki. Zawsze uświadamiają mi jak nisko człowiek potrafi upaść.smilies/grin.gif
13:23 - 4.07.2014

HeavenOnEarth :

13:48 - 4.07.2014

brytfanka :

0
Ha ha.. jakos ksiezna Britney mi nie pasuje smilies/cheesy.gif
21:02 - 4.07.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy