Ojciec Britney na straży życia uczuciowego (i finansów) swojej córki?
Wpisany przez Curious   

smileneycuriousicon"Britney Spears jest zdesperowana, by poślubić swego chłopaka Davida Lucado, jednak sprawujący nad nią opiekę prawną tata Jamie rujnuje te ślubne marzenia" - donoszą redaktorzy magazynu OK!. Dziennikarze są chyba niemniej niż sama piosenkarka zdesperowani by napisać, iż poślubiła ona swego chłopaka Davida Lucado. Jednak trzymający rękę na pulsie i mający oko na takie doniesienia redaktorzy serwisu Gossip Cop dobrze wiedzą, jaka jest prawda...

Jednak zgodnie z doniesieniami czasopisma OK!, Jamie Spears jest w stosunku do swej starszej - doświadczonej przez życie córki - na tyle (nad)opiekuńczy, że nie ufa żadnemu mężczyźnie, z którym ta jest aktualnie związana. "Zwyczajnie nie wierzy w dobre intencje jej chłopaków. Wszystko przez to, że nie chciałby, żeby w życiu jego sławnej córki pojawił się jakiś kolejny Kevin [Federline], który stanie się ojcem jej dzieci, ustawiając się w ten sposób finansowo do końca życia" - stwierdził informator magazynu "OK!". Co więcej, zdaniem źródła, Britney stara się zbuntować przeciwko rygorom ustanowionym przez ojca.

Jedną z oznak niezadowolenia 32-latki z sytuacji, w jakiej się znajduje ma być... farbowanie włosów na ciemny kolor, co zdaniem informatorów nie jest korzystne dla jej zawodowego wizerunku i co za tym idzie: finansów. Wszak Britney Spears w świecie show-biznesu "jest bardziej pożądana jako blondynka". I chociaż nie da się ukryć, że włosy Brit faktycznie przeszły jakiś czas temu znaczącą metamorfozę, zdaniem redaktora serwisu "Gossip Cop", powołującego się na bardziej wiarygodne źródło, bo bliskie piosenkarce, po raz kolejny należy powiedzieć stanowcze "nie" rewelacjom pisma "OK!". My, po raz kolejny mówimy także: do następnego razu... i następnego chłopaka kochliwej Britney Spears ;)

Komentarze (7)add comment

jas :

0
Britney może i jest zdesperowana by miec kogos na siłe nawet bez miłosci ale ona juz raczej za mąz nie wyjdzie.
14:07 - 17.04.2014

patrick :

patrick
nawet jak wezmą ślub to i tak będzie jak z Jasonem albo Kevinem. nie ma co się oszukiwać... nie muszą wcale brać ślubu by udowodnić sobie, że się kochają. można żyć bez, po co później żałować...
14:24 - 17.04.2014

julcia89i :

julcia89i
no trzeba przyznać że nasza Gwiazda nie ma szczęścia w życiu uczuciowym!smilies/sad.gif
14:44 - 17.04.2014

Dark :

0
Gdyby miała brać ślub to pewnie wzięłaby go dopiero gdy skończy sie jej kuratela co to za ślub gdy ktoś nie może w 100% decydować o swoim życiu byłoby to troche dziwne Może w końcu po Vegas Britney na okres próbny dostatnie wolna rękę na jakiś czas żeby zobaczyć czy daje sobie sama radę. rewelacjaą by było gdyby po zniesieniu tej całej kurateli udzieliła SZCZEREGO wywiadu opowiedziała o tym całym syfie który przeszła w programie oprah winfrey takie katharsis by dało jej sile do dalszego działania takie oczyszczenie daje kopa a jej by sie przydał taki porządny kop !
16:10 - 17.04.2014

Janeth :

Janeth
Sezon ogórkowy w tabloidach trwa w najlepsze smilies/smiley.gif Choć to, że Brit jest zdeterminowana, żeby założyć rodzinę, wiadomo od dawna.
22:00 - 17.04.2014

katie :

katie
Oby to nie była desperacja. Lepiej aby zaczekała nić pakowała się w kolejny dziwny związek...
22:04 - 17.04.2014

Crazy :

Crazy
Nie rozumiem Britney. Po co jej kolejny ślub? Pewnie by i tak wzięli rozwód po kilku latach. Ale z drugiej strony, skoro się kochają to czemu nie mieli by się ożenić? Ja nie wiem, z jednej strony myślę że nie powinni a z drugiej że są dorośli i mogą sami decydować czy chcą ślub czy nie.
16:39 - 18.04.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy