Tabloidowe ploteczki: ekstremalnie nudna Britney Spears...
Wpisany przez Belle   

pastelcolorsiconCóż tabloidy zrobiłyby bez systematycznego pisania na temat Britney Spears. I w czasie, kiedy w życiu piosenkarki dzieje się niewiele, przydatni są anonimowi informatorzy, którzy zawsze wiedzą (naj)lepiej. "Chociaż chłopak Britney Spears, David Lucado publicznie okazuje jej swoje uwielbienie, nasze źródło twierdzi, że za jej plecami zwyczajnie się z niej wyśmiewa" - napisał dziennikarz magazynu OK!. "David cały czas żartuje z Britney. Nieustannie powtarza, że jest ona ekstremalnie nudna i tak naprawdę oboje mają ze sobą niewiele wspólnego" - przytaknął informator.

"David uważa także, że Britney nie jest zbyt bystra, po prostu nie grzeszy inteligencją i ciągle ma polewkę jej kosztem" - stwierdził ponadto. Jego zdaniem także, pomimo faktu że "Britney jest w Davidzie zakochana po uszy, ten wykorzystuje ją i jest z nią tylko po to, by żyć na wysokim poziomie". 27-latka pociąga tzw. high life… I zanim ktokolwiek uwierzy w choćby jedną literę tekstu napisanego przez magazyn OK!, z pomocą przybywają redaktorzy serwisu Gossip Cop rozprawiającego się z medialnymi pogłoskami pojawiającymi się w prasie. "Te doniesienia 'to kompletna nieprawda' - zdradziła nam osoba zapoznana z sytuacją Britney Spears" - podsumowali redaktorzy serwisu.

Komentarze (5)add comment

Łukasz89 :

Łukasz89
Britney zniknęła medialnego świata, toteż media wariują i wymyślają coraz to lepsze ploteczkismilies/grin.gif
13:11 - 6.04.2014

Niewidzialny Ja :

0
urzekła mnie wasza historia
13:19 - 6.04.2014

patrick :

patrick
co do tych facetów Brit, to nigdy nie ma pewności. wiadomo, że media szaleją i wymyślają plotki, ale i tak wątpię, ze ten związek przetrwa.
14:04 - 6.04.2014

lenaa :

0
Jasne, a niedawno pisali, że to Britney chce z nim zerwać, bo ponoć jest niedojrzały i dziecinny, a tu nagle "zakochana po uszy"...bzdety, chociaż osobiście jakoś za nim nie przepadam i myślę, że długo to nie potrwa..
22:41 - 6.04.2014

katie :

katie
Nie chcę nic złego mówić, ale nie sądzę aby ich związek przetrwał. Cóż w każdej plotce jest ziarenko prawdy smilies/tongue.gif
23:23 - 6.04.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy