Stres (za) bardzo szkodzi Britney Spears? / March Music Madness!
Wpisany przez Belle   

asgoodasme"Zaniedbany wygląd, nieustanne [nie zawsze zdrowe] zachcianki żywieniowe, nieco ciężej prezentująca się figura - to oznaki, iż Britney Spears może pozostawać pod wpływem dużego, wyniszczającego stresu" - tak twierdzą przynajmniej redaktorzy magazynu In Touch, powołując się na swoje anonimowe - jak to bywa w takich wypadkach - źródła. By jednak mimo wszystko dodać wiarygodności swym doniesieniom postarali się także o specjalistę z pożądanej dla siebie dziedziny i co najważniejsze, nie bojącego się podać swego nazwiska…

"Britney to matka dwójki dzieci, która jest także wielką gwiazdą popu, ma dwuletnią rezydenturę koncertową w Planet Hollywood w Las Vegas i reputację do utrzymania" - zauważyła na wstępie swego krótkiego artykułu dziennikarka Diana Cooper. Jej słowa potwierdziła doktor psychiatrii, Carole Lieberman. "[Często naprzemienne] przybieranie i utrata wagi nie wróżą dobrze. Zmiany w wyglądzie zewnętrznym Britney Spears oznaczają, że ma ona problemy, które nie są właściwie rozwiązywane, leczone. Jeśli Britney nie będzie się mieć na baczności, znowu może stanąć na poważnym rozdrożu życiowym" - wyjaśniła Lieberman.

I pomimo faktu, że podczas publicznych wyjść gwiazda popu prezentuje się nad wyraz dobrze, bardzo często wręcz oszałamiając wyglądem, według informatora, jej bliscy martwią się, że Britney może ponownie się załamać. "To nie jest już ta pełna wigoru dziewczyna, co kiedyś. Jej ulubionym zajęciem jest teraz spędzanie czasu z synami: 8-letnim Seanem Prestonem i 7-letnim Jaydenem Jamesem. Wcale się nie zdziwię, kiedy po zakończeniu rezydentury w Las Vegas, Britney Spears odejdzie na muzyczną emeryturę" - podsumowało źródło. Kolejny koncert Britney Spears w Mieście Grzechu odbędzie się za miesiąc, 25 kwietnia.

***

matchcelebtweet02

Komentarze (15)add comment

Fifi :

0
Inteligentnie jest ten news napisany, pokazuje jak wygląda życie Britney. Mówi się o kolejnym załamaniu i tym, że "jej ulubionym zajęciem jest spędzanie czasu z synami" a na końcu: "Kolejny koncert Britney Spears w Mieście Grzechu odbędzie się za miesiąc, 25 kwietnia"...
22:48 - 24.03.2014

klałdik :

0
Fajny news.. tak naprawdę Britney potrzebuje pomocy, a nie rezydentury w Vegas..
22:51 - 24.03.2014

nnnowrecscie :

0
dokładnie z jej wagą ciała jest coś nie tak , niby ciągle chodzi na siłownie , ma sesje jogi, boksu, chodzi na próby tańca, ma osobistego trenera i jest w trakcie rezydentury a jakoś jej ciało stoi w miejscu smilies/sad.gif
23:12 - 24.03.2014

Agnes :

Agnes
Stres potrafi zniszczyć człowieka a zwłaszcza jeżeli jest się tak niestabilnym psychicznie jak Britney.. Ja jej na prawdę współczuje bo widzę ile ją kosztuje przejście się po czerwonym dywanie smilies/sad.gif Dla jej dobra powinni porzucić Las Vegas i niech Britney porządnie stanie na nogi w Luizjanie..Nawet jeśli kosztem byłoby zakończenie kariery. Zasłużyła na to..
00:08 - 25.03.2014

Dark :

0
Najlepsze dla Britney by było gdyby po Vegas odeszła z branży rozrywkowej nie bawi jej już ten cały show biznes Widać ze teraz dla niej najważniejsi są synowie i dobrze by jej zrobił odpoczynek od tego całego syfu Zrobiła tyle dla branży muzycznej czego nie zrobi już nikt inny i może sobie odpuścić na jakiś czas a może za jakiś czas nagrała by coś z pasją i ochotą i powróciła z własnej woli a nie z obowiązku
04:24 - 25.03.2014

marteczka :

marteczka
Przynajmniej jest szczerze napisane że jedyne co ona lubi to spędzać czas z synami.Podejrzewam że odejdzie na emeryturę po Vegas ale ciekawe czy to dojdzie do skutku biorąc pod uwagę fakt,że miała odjeść po Blackout i tego nie zrobiła.
07:57 - 25.03.2014

sawyer :

sawyer
@nnnowrecscie - bo w tym wieku nie wystarczą tylko ćwiczenia. Dieta to podstawa, a wiadomo, że Britney jej nie przestrzega. Pomyślcie, co by by było, gdyby w ogóle nie ćwiczyła... W artykule jest dużo prawdy. Jak raz wdepnie się w takie gów** jakim są stany depresyjne, to już się tego nigdy w pełni nie wyjdzie. A Britney nie jest potrzebna emerytura tylko porządny odpoczynek, którego nie miała tak naprawdę nigdy. Nawet jak nie koncertuje, to pojawia się tu i tam. Rzadko, ale jednak coś robi. Poza tym, mam wrażenie, że taka 'muzyczna emerytura' by się nie sprawdziła, bo prędzej czy później ciągnęłoby ją do muzyki. Przecież to jej całe życie. Musi sobie tylko przypomnieć, że kocha to naprawdę, a na to potrzeba czasu.
09:32 - 25.03.2014

paweł fanbrit :

0
Britney niemoże odejść musi wydać jeszcze pare płyt jak odejdzie to będzie koniec prawdziwego Popu w muzyce!
17:25 - 25.03.2014

mela :

0
Ja choruje na lęk społeczny jeźeli Brit też boi sie wyjsc to i tak ja podziwiam ze wychodzi, ja wiem jak to jest ciężko
17:28 - 25.03.2014

Adam-nz :

0
paweł fanbrit - akurat Britney odeszła dawno temu od czystego popu. Tragedii nie będzie, bo Brit już niewiele do muzyki wnosi.
21:10 - 25.03.2014

Lucky . :

0
Jak to niewiele wnosi do muzyki? To że teraz wydała słabszy album nie oznacza że niewiele wnosi. FF miał mnóstwo świetnych kawałków, a było to tylko trzy lata temu. Następny album pewnie znów przyniesie hity. Ja nawet nie chcę myśleć, że Brit mogłaby skończyć z muzyką...
01:03 - 26.03.2014

Agnes :

Agnes
@Lucky- BJ wbrew pozorom jest dobrym albumem jednak Britney go nie promuje i nikt o nim nie wie oprócz zagorzałych fanów.. Osobiście wolę BJ od FF.
01:52 - 26.03.2014

pawel FANBRIT :

0
Nawet muzodajnia.pl objęła patronat nad Britney Jean
14:00 - 26.03.2014

Adam-nz :

0
Powiedz mi Lucky co takiego FF wniósł do muzyki. Nie twierdzę, że to zła płyta. Ale to raczej typowe piosenki dr Luca, jak każde jego inne.
14:07 - 26.03.2014

katie :

katie
Wszystko.
22:58 - 26.03.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy