Ukochany kompanem w kulinarnych grzeszkach Britney Spears...
Wpisany przez Belle   

midneybellyNie robiąc nic konkretnego poza mającą duże, dwumiesięczne przerwy rezydenturą koncertową w Las Vegas, Britney Spears daje pole do popisu redaktorom tabloidów, którzy w pogoni za tanią sensacją napiszą (o niej) wszystko. Dyżurnym tematem okazuje się być figura i dieta piosenkarki, które często stanowią punkt rozważań w okresie zastoju medialnego, a prym w pisaniu niekoniecznie prawdziwych rzeczy zdaje się wieść gazeta National Enquirer, znana z tego że wiarygodność nie jest nawet jej daleką kuzynką.

"Britney Spears stara się trzymać w ryzach swą wagę, mając na uwadze formę, jaką powinna prezentować na czas dwuletniej rezydentury w Planet Hollywood Resort & Casino w Las Vegas, co skutecznie uniemożliwia jej chłopak, David Lucado" - poinformował dziennikarz tabloidu. Zgodnie z jego źródłem, "David niweczy całą ciężką pracę Britney nie dbając o to, by nie znajdowała się ona w bliskim otoczeniu niezdrowych, choć ulubionych przekąsek: chipsów Cheetosów, pizzy pepperoni i czekoladowych przysmaków - batoników Skor, Snickers i Hershey’s Whoppers".

Mówi się, że mocno zdenerwowany całą sytuacją jest ojciec Britney, Jamie Spears. I chociaż będący kuratorem córki mężczyzna sam lubuje się w mocno niesłużących figurze i zdrowiu kulinarnych specjałach Południa, wcale nie podoba mu się fakt, że Lucado pozwala Britney dać upust jej niezdrowym nawykom żywieniowym. "Britney uwielbia w Davidzie to, że on nie zwraca uwagi na to, co ona je. Ich typowa randka przebiega przy domowej, naładowanej ogromną ilością sera pizzy, którą robią w specjalnym piecu znajdującym się na terenie jej posiadłości" - zdradziło źródło.

"Brzmi całkiem nieźle… Jednak co właściwe i niefajne dla gazety National Enquirer to fakt, że cały ten artykuł jest niedokładny i jak zwykle naznaczony zwyczajną złośliwością" - stwierdził z przekąsem redaktor serwisu Gossip Cop, tropiącego wiarygodność wszelkich pojawiających się w mediach pogłosek. "To National Enquirer - ujmując rzecz delikatnie - pomylił się donosząc swego czasu o zaręczynach Britney z Davidem i to on nie miał racji pisząc, że piosenkarka 'obawia się, że jest w ciąży'. Myli się i teraz" - obwieścił redaktor.

"Znająca sytuację osoba z bliskiego otoczenia piosenkarki zaznaczyła nam, że świetnym dowodem na nieprawdziwość powyższych plotek są najnowsze zdjęcia Britney Spears z wydanego w minioną niedzielę z okazji oscarowej gali uroczystego przyjęcia Sir Eltona Johna, gdzie Britney prezentuje się w świetnej formie i znakomitym zdrowiu" - podsumował dziennikarz. I chociaż jego intencje są prawdopodobnie jak najbardziej szczere, szyki psuje mu sama Britney chwaląc się w wiadomościach pozostawianych na Twitterze zdjęciami indyka smażonego - jak nakazuje tradycja jej rodzinnych stron - w głębokim tłuszczu. "Hush, just stop!" - chciałoby się rzec cytując słowa hitu Brit sprzed lat, "Stronger".

Komentarze (7)add comment

koballo :

koballo
Jeżeli to prawda, to rozumiem, w jakim ona jest bólu. Sam nie mogę się powstrzymać od słodyczy i dobrego żarełka smilies/cheesy.gif
12:42 - 6.03.2014

Womanizer :

Womanizer
haha zgadzam się smilies/tongue.gif
14:01 - 6.03.2014

Outrageous Radar~ :

Poisonous
Ten cały news to taka półprawda. Ale Britney jak zwykle wie co dobre smilies/cheesy.gif Cheetosy towarzyszą mi od dziecka, Snickers nigdy mi się nie znudzi, whoppersy i Skora też próbowałem i są naprawdę dooobre, chociaż cholernie tłuste.. Ale taka przyjemność jest warta kilogramów *q*. Jak dobrze że mam szybką przemianę materii, nie muszę się oszczędzać xd
16:42 - 6.03.2014

lucky14 :

0
Jeżeli jakimś sposobem jest to prawda to naprawdę współczuję smilies/sad.gif I tak na marginesie, to pięknie wygląda na tym zdjęciu.
16:47 - 6.03.2014

katie :

katie
Fakt faktem, ale David powinien ją motywować inaczej a nie dając słodycze smilies/sad.gif Później widać jak wyglądają smilies/cheesy.gif
18:46 - 6.03.2014

motyl3212 :

motyl3212
achhh te ciało(mowa o fotce przy newsie)
20:13 - 6.03.2014

Jas :

0
jeśli Britney sama nie zrozumie że takie jedzenie szkodzi to nie oprze sie żadnej pokusie i tyle. Zwalanie sprawy na Davida jest śmieszne.
10:37 - 7.03.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy