Britney Spears i David Lucado: miłość i klauzula poufności… / Tweet!
Wpisany przez Belle   
rippdancemidWedług najnowszych doniesień serwisu Radar Online, nowy (domniemany) chłopak Britney Spears, 27-letni David Lucado ledwie zaczął się z nią umawiać, już musiał podpisać odpowiedni dokument zawierający klauzulę poufności. Zdaniem źródła serwisu, zadbał o to jeden z kuratorów piosenkarki, jej ojciec Jamie Spears.

"Jamie zna Davida już jakiś czas i zawsze uważał go za rozważnego i ułożonego faceta" - zdradziło źródło w rozmowie z redaktorem "Radar Online". "Britney potrzebuje kogoś, kto dotrzyma jej towarzystwa, po tym jak zerwała z Jasonem Trawickiem. To musiał być mężczyzna, bo Britney lepiej się z nimi dogaduje, niż z kobietami".

"I zanim David Lucado mógł zacząć spędzać czas z Britney, musiał poddać się kontroli i podpisać umowę o poufności, o którą postarał się Papa Spears" - wyjaśnił redaktor serwisu. "Jamie chce mieć pewność, że jeśli pomiędzy Britney a Davidem coś pójdzie nie tak, szczegóły życia jego sławnej córki nie zostaną upublicznione".

"David nie miał najmniejszego problemu [z podpisaniem dokumentu] i rozumie całkowicie, dlaczego musiał go podpisać" - stwierdził informator. "Zwykłe dotrzymywanie towarzystwa Britney Spears, po tym jak kilka tygodni temu zerwała z narzeczonym, Jasonem Trawickiem, przerodziło się w romans. David towarzyszył jej nawet w Las Vegas, gdzie udała się z menagerami i innymi współpracownikami" - podsumował "Radar Online".

***

gimmecollabtweet01

Komentarze (5)add comment

afro :

0
kolejny niedlugo zwieje...
22:52 - 27.03.2013

lenaa :

0
To teraz wiemy już, kto przeprowadza castingi na nowego chłopaka Britney Spears..Zaczynam w to wierzyć, że zarówno Jason, jak i teraz David to tylko "niańki" panny Spears, wynajęte przez jej ojca..(nie raz czytałam tego rodzaju opinie, ale jakoś nie chciało mi się wtedy wierzyć w aż taką patologię).
22:56 - 27.03.2013

Aia :

aia
to ona juz sama sobie nie może wybrać chłopaka? co za bezsens, żeby tatuś wybierał jej kolejnych chłopaków. Jeżeli to w ogóle prawda. Hmm i chyba wybiera gości podobnych do niego, bo David tak trochę tatusiowo wygląda. Jak dla mnie .
00:06 - 28.03.2013

Muffinka nz :

0
Eee tam tak czy siak musiała go polubić, bo tato nie zmusi jej, żeby wychodziła z nim na kolację, trzymała sie z nim za ręce czy poszła z nim do łóżka. A ta klauzula jest bardzo potrzebna, przynajmniej nie będzie prania brudów po rozstaniu jak co.
08:05 - 28.03.2013

MoonWalk :

MoonWalk
Ona nie ma wyjscia. moze sie spotykać tylko z "bezpiecznymi" chłopakami, którzy w tym celu muszą poddać się jakiejś kontroli i podpisać umowę. Jest to strasznie sztuczne i fałszywe. Rozumiem podpisać taką klauzulę przed ślubem czy zaręczynami, gdzie wchodzi do jej domu mieszkają razem i zna jej najmniejsze sekrety, ale nie teraz. To tak jakbym podszedł do dziewczyny na dyskotece i żeby z nią porozmawiać czy się umówić musiał podpisać jakis świstek. Tak, rozumiem, że to dla jej dobra i że Britney to nei każda jedna dziewczyna na dyskotece, ale zmierzam do tego, że to co dzieje się w jej życiu od 6 lat staje się coraz bardziej nienormalne i niezdrowe ze względu na to, że czas płynie, a ona jest dorosłą, dojrzałą matką...
17:07 - 28.03.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy